|   |  Damla İnşaat Firması
Damla İnşaat

Damla İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 1

Damla İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Damla İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Damla İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Damla İnşaat Hakkında

Firma Profili

Firmamız 1981 yılında Gültepe Kağıthane'de inşaat mobilya dekorasyon inşaat limited şirketi olarak faaliyete başlamış ve 29 yıldır her yıl büyüyerek kalite ve standartlartlarından ödün vermeden müşteri memnuniyetini öncelik almıştır. 2000'li yıllarda Kütahya ve Yozgat çayıralanlarda mermer ocağı işletmeciliği yapmış, Balıkesir Erdek'te ve İstanbul'un muftelif yerlerinde inşaat taahhüt işleri yapmıştır. 2005 yılında merkez ofisimizi Ümraniye Çakmak mahallesinde taşımış ve halen faaliyetine burada devam etmektedir.
 
Firmamız kuruluşundan günümüze kadar bünyesindeki genç ve dinamik kadrosuyla, aldığı işleri kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile zamanında, sorunsuz olarak bitirmeyi kendisine ilke edinmiştir. İmalatlarımız projelendirmeden teslime kadar uzman personelimiz tarafından denetlenerek kalite standartlarına uygun şekilde teslim eder. Firmamız yaptığı bütün işlerde idare, kurum ve kuruluşların taktirlerini almıştır.

Tel: 0216 313 2804
Fax: 0216 508 1240
Email: info@damlainsaat.com.tr
Adres: Çakmak Mah. Tavukçuyolu cad. no:93/1 İstanbul / Ümraniye 

Damla İnşaat Projeler Haritası

Damla İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.