|   |   | 

DAP VADİSİ’nde Kapılar Açılıyor

Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis’te stokların satışı devam ederken ofis, dükkan ve mağazalarda yerleşime geçiliyor.

DAP VADİSİ’nde Kapılar Açılıyor

Z Ofis’te 2.000 TL’den başlayan fiyatlarla 50 m2’lik ofis alanı kiralayanlara adeta 500 m2’lik ofis kiralanmışçasına, mobilyalı, sekreterli, toplantı ve konferans salonlu fonksiyonel hizmet sunuluyor.

Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen European Property Awards’ta “Ofis Geliştirme” ve “Kamu Hizmeti Geliştirme” alanında ödül alan DAP Vadisi Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanıyor. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan projede, lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi, shuttle gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Yoğun iş temposundan uzaklaşmak istenildiğinde mini golf sahasından fitness center’a ve alışveriş merkezine kadar tüm imkanlar tek bir alanda karşılanıyor. 

7 gün 24 saat çalışılacak keyifli bir ortam 

Çalışmanın, bir arkadaşlık ve sosyal etkileşim, iletişim ve işbirliği matrisi olarak kabul edildiği günümüzde teknoloji, neredeyse her yerde çalışabilmeyi olanaklı hale getirse de, ofisler önemli bir takım olma ve sosyalleşme ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

DAP Vadisi, 932 adet ofisin bir arada ve birbiriyle etkileşimli biçimde çalışmasına ortam sağlıyor. Oluşturduğu önemli “iş hacmi”nin paralelinde ciddi bir “ticari ağ”ın parçası olmaya davet ediyor. Bir topluluğun parçası olarak bundan keyif almaya yönelten ofis konsepti, 932 komşunuzla kurulacak dostluklar ve yeni iş bağlantıları anlamına geliyor. 

Yapılan araştırmaya göre çalışanların beşte biri ofislerini müşterilerine göstermeye utanıyor

Kişilerin, çalıştıkları mekanlarda konforu bulmaları, ortamdan keyif alabilmeleri işyerinde geçirilen zamanın kalitesini yükseltiyor ve verimliliği de beraberinde getiriyor. Gensler (*) tarafından, çalışma mekanları üzerine yapılan bir araştırmaya göre; işyeri ortamı iyileştirildiğinde çalışanların verimi yüzde 19 artıyor. Çalışanların yüzde 79’u ofis kalitesinin iş tatmininde etkili olduğunu dile getiriyor. Her 3 çalışandan biri, çalışma ortamının, bir işi kabul edip etmeme kararında belirleyici olduğunu söylüyor. Çalışanların beşte biri ise ofislerini müşterilerine göstermeye utanıyor. Verimlilik için bir ofisin pek çok değişkene yanıt vermesi gerekiyor.

BEDAVA OFİS yatırımı 8 ila 10 yılda amorti ediyor

Lüks ofislerde konforlu bir çalışma ortamına kavuşmak, DAP Vadisi’nin akıllı yatırım fırsatıyla kolaylaşıyor. DAP Vadisi’nin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları minimize ediyor. Gelen telefonlar firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız alınıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor. Yabancı dillere hakim lobi/ asistan ekibi, yabancı müşterilerinize de hizmet sunuyor.

Prestijli bir ofise ihtiyaç duyan girişimciler; avukatlık, muhasebecilik, mali müşavirlik gibi serbest meslek dallarında faaliyet gösterenler ya da herhangi bir konuda, örneğin teknoloji, eğitim veya gayrimenkul alanında danışmanlık yapan işletmeler, asistan/sekreter istihdam etmeden çalışabiliyor.

Örneğin; 1 sekreter çalıştırmanın işverene maliyeti aylık 3 bin TL kabul edilirse, bu sekreterin bir yıllık maaşı 36 bin TL’ye, 10 yıllık maaş bedeli ise en iyimser tahminle 360 bin TL’ye denk geliyor.

KOBİ’ler de prestij ve konfora makul fiyatlarla ulaşılabilir

DAP Vadisi, iş hayatında modern çağın gereksinimlerini KOBİ’lerin hizmetine sunuyor. Maliyetler dolayısıyla KOBİ’lerin ulaşamadığı hazır ofisler “Bedava Ofis” kavramı ile ulaşılabilir kılınıyor. Büyük ölçekli şirketlerle eşit şartlarda mücadele şansı bulan KOBİ’ler Kağıthane’ye akın ediyor. 

Önemli markaları buluşturacak

Projenin butik çarşısı, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları titizlikle yürütülüyor. Şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, sadece projenin değil bölgenin de değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor.

Kısa sürede yüksek prim yaparak döviz ve faiz gibi tüm yatırım araçlarını geride bırakan DAP Vadisi’nde satış rakamları, başlangıç rakamlarıyla kıyaslandığında, yüzde 35 ila 65, hatta bazılarında yüzde 100’e varan oranda prim yaptığı belirtiliyor. DAP Vadisi’nde ticari emlak satın alımlarında 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 8-10 yıla düşerek maksimum kazanç sağlıyor. 

Kağıthane Yeni Maslak

Kağıthane, konum avantajı sayesinde önümüzdeki yılların önemli bir iş ve ticaret merkezi olma yolunda ilerliyor. Kağıthane’den Çevre Yolu’na, TEM’e, Maslak-Levent-Zincirlikuyu ve Mecidiyeköy’e bağlanmak, Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na ya da Tünel sayesinde Taksim’e ulaşmak sadece birkaç dakika sürüyor. DAP Vadisi, Çağlayan’da yaşamın tüm alanlarına temas edebilen noktada yer alıyor. İstanbul'un Avrupa Yakasında lokasyon olanaklarını en yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlanan DAP Vadisi, metrobüs ve metroya ulaşım sağlayacak şekilde shuttle (servis) imkanı da sunuyor.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak
  Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak

  Paris'te düzenlenen Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) genel kurulunda mega projelerin finansman sıkıntıları damga vurdu. Avrupalı müteahhitler, herhangi bir otoritenin proje açıklamaya yanaşmadığını belirtti.

 • Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi
  Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu olarak faaliyet gösteren endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy ilçelerinin gayrimenkul fiyatlarında değer artışına yol açtığını kaydetti.

 • Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor
  Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

  Dünya’nın ilk lüks konut pazarlama şirketi olan Coldwell Banker, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda ile birlikte hizmet veriyor.

 • Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?
  Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?

  İfraz; imar planı tamamlanmış yerlerde, plan koşullarına uymak şartıyla bir parselin birden fazla parsele dönüştürülmesi işlemidir. Tevhid ise, birden fazla bitişik parselin birleştirilmesi işlemidir.

 • Alt Kiralama Nedir?
  Alt Kiralama Nedir?

  Hangi durumlarda alt kira sözleşmesi yapılabilir? Alt kira ne demektir? Kiralanan taşınmazın kullanım hakkı nasıl devredilir?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer