|   |   | 

Dap Yapı, Adam Kule’de Çok Cazip Fiyatlarla Ev Sahibi Yapıyor

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere %1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor.

Dap Yapı, Adam Kule’de Çok Cazip Fiyatlarla Ev Sahibi Yapıyor

 Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den sahiplerini bekliyor. 

Özgün mimari yapısı ve lokasyonu ile DAP Yapı’nın fark yaratan projesi Adam Kule, yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra uygun fiyat politikasıyla ev sahibi yapıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor. 

Bugüne kadar yoğun ilgi gören ve 2017 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenen Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den yatırımcılarını bekliyor. 

Ayrıcalıklı Yaşam, Eşsiz Lokasyon 

Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari yapısından A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Konum avantajını sonuna kadar kullandıran Adam Kule, sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. 

Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. 

Şirket Haberleri

Adam Kule Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Kartal’da Royal Group tam gaz devam ediyor
  Kartal’da Royal Group tam gaz devam ediyor

  Hızlı bir ivme yakalayan inşaat sektörü, 2017’in ikinci yarısında büyümesini sürdürüyor. Büyümenin kendini gösterdiği en hareketli bölge ise Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi Kartal. Bu bölgenin en dikkat çeken projelerine imza atan Royal Group’ta ise satışlar hız kesmeden devam ediyor. Royal Garden Kartal Residence projesinde %70 satış oranına ulaşan firmanın farklı mimarisiyle dikkat çeken projesi Royal Marin Business Center’da ise satışların %75’i gerçekleşti.

 • Hazır betonun kalitesi depremin etkilerini azaltıyor
  Hazır betonun kalitesi depremin etkilerini azaltıyor

  Bursa Beton Genel Müdürü Fatih Vardar, 17 Ağustos 1999 depreminin yıldönümü olması dolayısıyla vatandaşları uyararak, konut satın alırken kullanılan hazır betonun kalitesinin sorgulanması ile deprem ve doğal felaketlerde yaşanacak zararların en aza indirileceğini açıkladı.

 • Dap Yapı'dan 400 Milyon Liralık Yatırım!
  Dap Yapı'dan 400 Milyon Liralık Yatırım!

  Dap Yapı, İstanbul dışındaki ilk projesini İzmir’de hayata geçiriyor. 30 katlı iki kuleden oluşan 400 milyon liralık projede 707 konut ve ve alt katında çarşı yer alacak. Projeye 13 bin 500 ön talep geldi.

 • Mahalleler Nefes Alacak
  Mahalleler Nefes Alacak

  Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve Kentsel Strateji Kurucusu A. Faruk Göksu tarafından hayata geçirilen “Vizyon Atölyesi” kapsamında, 17 Ağustos Büyük Marmara Depremi’ne özel bir program geliştirildi. Depremin 18’inci yıldönümünde geliştirilen “Kentsel Bulmaca” ile mahallelerde park, kültür ve ibadet merkezleri gibi kamusal alanlar yaratılması hedefleniyor.

 • Türkiye’nin emniyet kemeri kentsel dönüşüm
  Türkiye’nin emniyet kemeri kentsel dönüşüm

  Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, 17 Ağustos Depremi’nin 18’inci yıl dönümünde uyarılarda bulundu: "Türkiye’nin emniyet kemeri kentsel dönüşüm" dedi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer