|   |   |  Dap Yapı, Adam Kule’de Çok Cazip Fiyatlarla Ev Sahibi Yapıyor

Dap Yapı, Adam Kule’de Çok Cazip Fiyatlarla Ev Sahibi Yapıyor

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere %1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor.

Dap Yapı, Adam Kule’de Çok Cazip Fiyatlarla Ev Sahibi Yapıyor

 Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den sahiplerini bekliyor. 

Özgün mimari yapısı ve lokasyonu ile DAP Yapı’nın fark yaratan projesi Adam Kule, yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra uygun fiyat politikasıyla ev sahibi yapıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor. 

Bugüne kadar yoğun ilgi gören ve 2017 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenen Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den yatırımcılarını bekliyor. 

Ayrıcalıklı Yaşam, Eşsiz Lokasyon 

Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari yapısından A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Konum avantajını sonuna kadar kullandıran Adam Kule, sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. 

Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. 

Şirket Haberleri

Adam Kule Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Tekfen'in meyve yatırımına onay
  Tekfen'in meyve yatırımına onay

  Tekfen Holding`in meyve üreticisi bir şirketi satın alarak tarımsal üretim faaliyetlerine girmesi Rekabet Kurulu`ndan geçti. Şirket meyve üretimi için 160 milyon TL yatırım yapmayı planlıyor.

 • Yarım milyar dolarlık kağıtta geri sayım
  Yarım milyar dolarlık kağıtta geri sayım

  Kipaş Holding’in Aydın Söke’de başladığı kağıt yatırımı 2019’da devreye girecek. Fabrika, 300 milyon dolarlık ithalatı kesecek, 200 milyon dolarlık ihracat yapacak.

 • Bankaların güvensizliği faaliyetleri yavaşlatıyor
  Bankaların güvensizliği faaliyetleri yavaşlatıyor

  İnşaat sektörünün canlı kalması ve büyümesi için devletin üzerinde çalıştığı tedbirlerin çok yerinde olduğunu belirten Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır, sektörün sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuştu. Bahadır, “Faizlerin yüksekliği tüketiciyi beklemede kalmaya iterken, bankaların müteahhitlere olan güvensizliği de çalışmaları yavaşlatma gibi sorunları berberinde getiriyor” dedi.

 • Gayrimenkulde Endeksa ve Realty World Türkiye işbirliği
  Gayrimenkulde Endeksa ve Realty World Türkiye işbirliği

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu endeksa.com, dünyanın önde gelen gayrimenkul franchise şirketlerinden Realty World Türkiye ile işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği kapsamında Realty World Türkiye ofisleri özel koşullarla Endeksa üyeliğinden yararlanacak.

 • Babacan’dan kira garantili kampanya
  Babacan’dan kira garantili kampanya

  Babacan Holding, yatırımcılara kira garantisi avantajı sunan kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 5 yıldızlı otel konseptiyle Beylikdüzü’nün en lüks projesi olarak gösterilen Babacan Palace ile Basın Expres’te otel konforunda rezidans konsepti yaratan Babacan Prime Suits projelerinde yatırımcılara bin 500 ile 2 bin TL arasında değişen miktarlarda kira garantisi veriliyor

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.