|   |  Dasif inşaat Firması
Dasif inşaat

Dasif inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 6

Dasif inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Dasif inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dasif inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dasif inşaat Hakkında

1997 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DASİF, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır.

DASİF, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.

İnşaat sektöründe 16 yıldan bu yana 1000 in üzerinde,  konut ve 300 ün üzerinde  işyeriyle toplamda 90.000 m2 alana sahip konut projelerini başarıyla tamamlayan DASİF, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.

İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.

DASİF, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek teknolojiye sahip konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte ülkemize örnek oluşturacak proje uygulamalarını hayata geçirmektir.

Günün ve geleceğin ihtiyaçlarına göre bireylere yaşam alanları kazandırırken proje uygulamalarımızla doğal yapılaşma ve çağdaş toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesinde rol alıp değişim ve gelişime katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş mimari yapılarımızın, tüm bireylerin günümüzde ve gelecekte ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlamakla birlikte sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle de bağını kurmaktır. 

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıylakalite ve güvenlik standartlarının en son noktasına ulaşmaktır. Bireyleri, konforlu ve güvenli değerlerle buluşturarak, sağlıklı kuşaklar için geleceği bu günden planlamaktır. 

Bugünün ve geleceğin kuşaklarının doğa ile bütünlüğünü kesmeden yaşamasını sağlamak, doğaya saygımızı tüm çevrelere yansıtmak, bu bilincimizi korumak ve yaşatmaktır.

Tel: 0232 251 6969
Fax: 0232 252 0616
Email: info@dasif.com.tr
Adres: Akçay Cad. No: 159/A İzmir / Gaziemir

Dasif inşaat Projeler Haritası

Dasif inşaat Projeleri

Dasif inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.