|   |  Data Yatırım Firması
Data Yatırım

Data Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 5

Data Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Data Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Data Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Data Yatırım Hakkında

 

*Data Yatırım Tarihçesi Hakkında

Data Yatırım Ve Gayrimenkul Geliştirme firması 2009 yılında Abdullah CAMBAZ tarafından kurulmuştur.
 
13 yıl otomotiv sektöründe profesyonel yöneticilik kariyerinden sonra 2009 yılında gayrimenkul sektörüne giren Abdullah CAMBAZ, bu alandaki çalışmalarına dünya çapında faaliyet gösteren önemli bir gayrimenkul aracılık şirketi bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak başlamıştır. Satış pazarlama teknikleri konusunda yurt içi ve yurt dışı pek çok eğitim programını tamamlayan ve bu süreçte pek çok önemli kurumla ticari kiralama ve satış operasyonları gerçekleştiren Abdullah CAMBAZ,sektördeki en büyük sıkıntı olarak tespit ettiği gayrimenkul geliştirme ve satış operasyonlarında profesyonellik ve organizasyon eksikliği hususlarında nitelikli hizmet vermek amacıyla DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME firmasıyla sektöre yeni bir soluk getirmiştir. 2012 yılında özellikle nitelikli konut projelerinin satışında çok ciddi bir satış yüzdesine ulaşan DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME ,İstanbul’un çeşitli ilçelerinde pek çok  farklı projede yüzlerce konutun satışını planlanan sürenin çok öncesinde tamamlayarak alanında önemli bir fark oluşturmuştur.
 
İnşaat firmalarının günümüzde en çok sıkıntı yaşadığı alan olan kat karşılığı arsa geliştirme konusunda ürettiği çözümler ve stratejilerle Maltepe,Ümraniye,Kartal,Pendik,Güneşli,Kurtköy ve Üsküdar ilçelerinde adından söz ettirecek projelerin inşa edilmekte olduğu kat karşılığı gayrimenkullerin hayata geçmesini sağlamıştır.
 
Gayrimenkul sektörünün ayrılmaz bir parçası olan kurumsal ticari kiralama operasyonlarında imzası bulunan DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME ,aralarında VATAN COMPUTER, VAKIFBANK,SİMİT SARAYLARI, MADO, MESSE, AROW, L&K JEANS, PİZZA TOWERS, EXİMBANK, ÇANAKKALE SERAMİK, TEKNOSA gibi önemli kurumlara hizmet vermiştir.
 
Her projede en az iki kişilik satış ekibi,lojistik ve müşteri destek ekibi,saha satış ekipleri,mimar,tekniker,harita mühendisi ve kent plancılarından oluşan gayrimenkul geliştirme ve ar-ge ekibiyle her geçen gün büyüyen firmanın hedefi,sektörde “kesin bilgi,doğru organizasyon ve eğitimli ekiple maksimum verime ulaşmak “ parolasıyla uzun yıllar hizmet vermek ve bu alanda yeni bir sistemin öncülüğünü yapmaktır.

*Data Yatırım Konut Projeleri
Hilal Konutları Samandıra, Bendis Villaları

*Data Yatırım Residence Projeleri
Saklı Vadi Kartal, Asil Park Ümraniye

*Data Yatırım İletişim Bilgileri
Adres: Atakent Mah. Reşitpaşa Cad. No:10/5 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: +90 216 412 7 412
E-Mail: info@datayatirim.com
www.datayatirim.com/

Tel: 0216 412 7412
Fax: 0216 521 6010 
Email: info@datayatirim.com
Adres: Reşitpaşa Cad. No:10/5 İstanbul / Ümraniye 

Data Yatırım Projeler Haritası

Data Yatırım Projeleri

Data Yatırım Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.