|   |  DBM inşaat Firması
DBM inşaat

DBM inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 6

DBM inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, DBM inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DBM inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DBM inşaat Hakkında

Firma, kurulduğu 2005 yılından bugüne dek pek çok büyük ve önemli projeye imza atmıştır. Her zaman kaliteli ve konforlu mekânlar üretmek amacında olan şirket, vizyon ve misyonunu değiştirmeden hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

DBM İNŞAAT, 160 adet daireden oluşan ÇAMLIKENT EVLERİ projesinin tamamını söz vermiş olduğu tarih olan Temmuz 2010 tarihinde hak sahiplerine teslim etmiştir.156 adet daireden oluşan EGE ÇAMLIKENT Evleri’nin ilk 78 adet dairesini söz verdiği tarihte teslim etmiştir. 440 adet daireden oluşan ÇAMLIKENT ÇİĞLİ Evleri’nin ilk etabı olan 42 adet daireyi teslim tarihinden 8 ay önce teslim etmiştir. 40 daireden oluşan ÇAMLIKENT PRESTİJ EVLERİ ve 35 daireden oluşan ÇAMLIKENT BEKİŞOĞLU RESİDENCE projelerini hayata geçirerek çalışmalarını kurduğu ekiple, hızlı ve planlı bir şekilde çalışarak sürdürmektedir.

Projelerinin tamamında insan hayatının konforunu ve fonksiyonelliği ön planda tutan firma, en son yönetmelikler ve inşaat tekniklerini kullanarak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Tel: 0232 600 1500
Fax: 0232 329 4828
Email: info@camlikent.com
Adres: 8050 Sok. No: 19 Daire: 3 Egekent Girişi İzmir / Çiğli

DBM inşaat Projeler Haritası

DBM inşaat Projeleri

DBM inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.