|   |  DDG Yapı Firması
DDG Yapı

DDG Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

DDG Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, DDG Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DDG Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DDG Yapı Hakkında

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, 
 
DDG YAPI, bir çok önemli ve büyük projenin altından kalkmayı başarmıştır. Yeni ufuklara yelken açarken güveni, insana ve doğaya saygıyı kendisine ilke edinen DDG YAPI deneyimli kadrosu, modern ekipmanları ve en önemlisi sizlere olan inancıyla; uzmanlaştığı konut ya
pımı, parke uygulamaları ve peyzaj mimarlığı alanlarında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
 
İnsanlar iyi ve sağlıklı mekanlarda yaşamayı hak eder, doğada kendini düşünen insanları Doğaya zarar vermeyen, sağlıklı ve ekonomik yer kaplama uygulamaları ile sektöründe haklı bir isim yapmış olan firmamız bu çalışmalarını çözüm ortağı olarak çalıştığı üretici firmaların ar-ge departmanlarıyla beraber yürüttükleri yeni araştırmalarla geliştirmeye devam etmektedir.
 
İlkeli ve müşteri memnuniyeti endeksli vizyonu ile emin adımlarla büyüyen DDG YAPI ailesi, sektörün en büyüğü olmayı değil en güveniliri olmayı hedef seçmiştir. Ve bu hedefe sizlerle ulaşacağımızı biliyoruz.umsal yapısı içinde Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.
 
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.
 
Vizyonumuz
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;

Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,

Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,

Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,

İnsana odaklı çalışmayı temel almak,

Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,

Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,

Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...
 
Mesajımız
21.yüzyılın Türkiyesine yakışır Konutlar inşaa etmek amacılı ile yola çıktık, bu yolda nice km taşları katettikten sonra son projemiz olan Smyrna Garden Projeleri ile karşınızdayız. 
 
Projemiz sayesinde müşterilerimizin ,  uygun fiyat ve kaliteli yaşam alanları çerçevesinde konut sahibi olmasının avantajını çıkarmalarını hedefledik.
 
Tüm inşaat sektörüne yön vermeyi amaç edinenen DDG Yapı ;  İzmir;de  projelerine hızla devam etmektedir...

Tel: 0232 336 0275
Fax: 0232 336 0375
Email: satis01@ddgyapi.com.tr
Adres: Yalı Mah.6472 Sok. No:20 Daire:2 İzmir / Karşıyaka

DDG Yapı Projeler Haritası

DDG Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.