|   |  Değişim inşaat Firması
Değişim inşaat

Değişim inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 4

Değişim inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Değişim inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Değişim inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Değişim inşaat Hakkında

1999 Yılında yönetim kurulu başkanımız Mehmet IŞIK tarafından kurulan firmamız kaliteli inşaatçılık mantığıyla yola çıkıp, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur Genç,dinamik,araştırmacı yapısıyla müşterilerine her zaman en iyisini,en kalitelisini ,en ucuza sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan değişim inşaat,bitirmiş olduğu projelerin arkasında durup inşaat sektöründe adeta bir garanti anlayışı geliştirmiştir. Değişim inşaat ülkemizde yaşanan ekonomik krizlere rağmen istikrarını her zaman korumuş kalite anlayışını hiç değiştirmemiştir. değişim inşaat;taahhüt ettiği sürelerden önce projelerini tamamlayıp binlerce müşterisini ev sahibi yapmıştır. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine bir süreç aşamasında,standartları aşan bir kalite anlayışını benimseyen değişim inşaat,bulunduğu sektörde kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. ‘TL’ye güveniyoruz.’sloganıyla müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını sağlayan değişim inşaat yöneticileri,çalışan kadrosuyla tam bir ekip anlayışını ve kurumsal olmayı her zaman ilke edinmiştir. Değişim İnşaat ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ulusal sorumluluk olarak benimsemiştir.değişim grup olarak eğitim ve dış ticaret sektörlerinde de başarılarını devam ettirmiş ,çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne,desteğine ve bilgisine inanarak zirveyi temel kabul edip büyümeye devam etmiştir.

Tel: 0342 215 4585
Fax: 0342 215 4587
Email: info@degisiminsaat.com
Adres: İncilipinar Mah. Muammer Aksoy Bulvarı.Prestij Is Merkezi Kat:3 No:24(ESKİ YKM ALIŞ-VERİŞ MERKEZİ KARŞISI) Gaziantep / Şahinbey

Değişim inşaat Projeler Haritası

Değişim inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.