|   |  Deha Grup Firması
Deha Grup

Deha Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 1

Deha Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Deha Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Deha Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Deha Grup Hakkında

DEHA ile gayrimenkul DAHA değerli
 
DEHA Grubu, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan gayrimenkul sektöründe standartları ve katma değeri yüksek projeler geliştirmek için 2010 yılında Konya’da kuruldu. DEHA Alışveriş Merkezleri San. Tic. A.Ş. ile DEHA Gayrimenkul Yatırım İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş. , DEHA Grubu çatısı altında kurulan ilk şirketlerdir.  Grup, öncelikli olarak Konya’nın gayrimenkul alanında artan potansiyelini maksimum seviyede değerlendirmeyi, Konya’ya değer katacak kalıcı eserlerin altına imza atmayı hedeflemektedir.
 
Doğru alanda yatırımı, yenilikçi yaklaşımı ve farklılığı benimseyen DEHA, gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği ve halen çalışmalarını sürdürmekte olduğu projeleriyle ulusal kamuoyunda şimdiden büyük ilgi görmektedir.
 
DEHA gerçekleştirdiği ilk projesi Kentplaza Ofis ve Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden oluşan Kentplaza Kompleksi ile çalışmalarını sürdürdüğü, Konya’nın en büyük karma kullanım projesi Parkmahal ile gayrimenkul sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Tel: 0332 322 9988
Fax: 0332 322 9991
Email: bilgi@parkmahal.com.tr
Adres: Hacı İsa Efendi Mah. Azerbaycan Cad. Park Mahal Konutları Konya / Meram

Deha Grup Projeler Haritası

Deha Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.