|   |   |  Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

Dekon Luna’da avantajlı ön satışlarda son gün 15 Ekim!

Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, tek bina olarak yükselecek olan yeni proje Dekon Luna, konfordan vazgeçmeden daha sade bir yaşam arayan yeni evli ya da tek çocuklu çiftlerle genç profesyonellere hitap ediyor. Zemin + 14 kat ve 90 daireden oluşan ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan Dekon Luna’da açık havuz, kapalı otopark ve balkonlu daire opsiyonu bulunuyor. 1+1 ve 2+1 olarak sunulan yeni projede, daire büyüklükleri 51 ile 116 metrekare arasında değişiyor.

İki Yıl İçerisine Yüzde 40 Prim Yapacak

Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalara göre, Dekon Luna’nın da içerisinde bulunduğu bölgenin fiyatlarının iki yıl içerisinde yüzde 40 prim yapacak. Erişilebilir fiyatlarla satışa sunulan Dekon Luna, 15 Ekim’e kadar, 15 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca, yüzde 10+5 peşinat indirimi gerçekleştiriliyor.

Bu projeyle ilgili tüm iletişim Dekon Senkron Satış Ofisi’nden yürütülüyor. Dekon İnşaat’ın yeni projesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler (0216) 364 00 12 no’lu telefondan ulaşabiliyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Dekon Luna Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi
    İnşaat Sektörünün Bu Yıldan Beklentisi Yükseldi

    Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2020 Ocak Ayı Raporu’nu açıkladı. Rapora göre inşaat sektöründen beklenti, 20 ayın en üst seviyesine yükseldi. Ancak bu beklenti ocak ayında inşaat faaliyetlerine tam olarak yansımadı.

  • Yeni Bir Şehircilik Hareketi Lazım
    Yeni Bir Şehircilik Hareketi Lazım

    GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından düzenlenen ‘Yeni İmar Düzenlemeleri’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, İmar Mevzuatında köklü değişiklikler getiren yasa her yönü ile tartışıldı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.