|   |   |  Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

Dekon Luna’da avantajlı ön satışlarda son gün 15 Ekim!

Dekon Luna’da Kaçırılmayacak Fırsatlar

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, tek bina olarak yükselecek olan yeni proje Dekon Luna, konfordan vazgeçmeden daha sade bir yaşam arayan yeni evli ya da tek çocuklu çiftlerle genç profesyonellere hitap ediyor. Zemin + 14 kat ve 90 daireden oluşan ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan Dekon Luna’da açık havuz, kapalı otopark ve balkonlu daire opsiyonu bulunuyor. 1+1 ve 2+1 olarak sunulan yeni projede, daire büyüklükleri 51 ile 116 metrekare arasında değişiyor.

İki Yıl İçerisine Yüzde 40 Prim Yapacak

Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalara göre, Dekon Luna’nın da içerisinde bulunduğu bölgenin fiyatlarının iki yıl içerisinde yüzde 40 prim yapacak. Erişilebilir fiyatlarla satışa sunulan Dekon Luna, 15 Ekim’e kadar, 15 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca, yüzde 10+5 peşinat indirimi gerçekleştiriliyor.

Bu projeyle ilgili tüm iletişim Dekon Senkron Satış Ofisi’nden yürütülüyor. Dekon İnşaat’ın yeni projesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler (0216) 364 00 12 no’lu telefondan ulaşabiliyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Dekon Luna Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

 • Emlak işletmeleri kentsel dönüşümde desteğe hazır
  Emlak işletmeleri kentsel dönüşümde desteğe hazır

  Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Emlak işletmeleri, dönüşüm ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlayacak Kentsel Dönüşüm Strateji Belgelerine destek sunabilir. Bölgelerindeki risk durumunu, halkın beklentilerini en iyi bilenler emlak danışmanlarıdır. Kentsel Dönüşümde bizler de sürece dahil edilmeliyiz” dedi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.