|   |   |  Dekorasyonda Dünyanın En Beğendiği Renk

Dekorasyonda Dünyanın En Beğendiği Renk

Dünyanın en beğenilen renginin seçimi için yapılan anketin birincisi "Marrs Yeşili" oldu.

Dekorasyonda Dünyanın En Beğendiği Renk

House Beatiful internet sitesinde yer alan habere göre, dekorasyonda dünyanın en beğenilen rengi anketle seçildi.

Kağıt üreticisi G. F. Smith tarafından 100'den fazla ülkede binlerce kişinin katıldığı bir anket düzenlendi.

Anketin sonucunda "Marrs Yeşili" ismi verilen renk birinci seçildi. Renge ismi veren "Marrs" ise anket katılımcıları arasında favori renge en yakın rengi paylaşan Annie Marrs'den geliyor.

Marrs, yaptığı açıklamada, dünyanın en favori rengini seçtiği için büyük bir gurur yaşadığını belirterek, rengin ilham kaynağının Scotland'da yaşadığı yer olduğunu söyledi.

Viewpoint Colour Magazine'den Caroline Till, kentsel ve dijital yaşam tarzları bağlamında, insanların, çağdaş dünyada "doğal açığın" giderek artmasıyla doğal dünya ile yeniden bağlantı kurmanın yollarını aradığını söyledi.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Mikro Loft Dekorasyon Nedir?
  Mikro Loft Dekorasyon Nedir?

  Son yılların gözde dekorasyon trendlerinden biri olan loft, genellikle büyük mekanlara uygulanmasıyla bilinir. Peki, küçük mekanlarda uygulanabilecek mikro loft dekorasyonu duydunuz mu?

 • Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar
  Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar

  Evin güzelliğini ve konforunu artıran dekorasyon uygulamalarında sık yapılan hataları biliyor musunuz? Zevkinize ve bütçenize uygun parçaları biraraya getirirken bu hatalara düşüp istenmeyen görüntülerle karşı karşıya kalmayın.

 • Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı
  Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı

  Çalışma ve yaşam alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle Türkiye’de mobilya sektörünün öncülerinden biri olan Ersa, sürdürülebilir yeşil ürünlerin onurlandırıldığı 2018 Green Good Design’dan iki ödülle döndü.

 • Evsel dönüşüm başladı
  Evsel dönüşüm başladı

  ‘Kentsel dönüşüme’, şimdi de ‘evsel dönüşüm’ eklendi. İhtiyaçların değiştiği günümüzde, evlerin daha kullanışlı hale gelmesi için çalışan Häfele, bu yıl 140 bin evi dönüştürmeyi planlıyor.

 • En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı
  En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti.

 • Annelere en güzel hediye Bocchi'den!
  Annelere en güzel hediye Bocchi'den!

  Doğanın uyanışına tanık olduğumuz bu mevsimde, baharın canlandırıcı renklerini banyolara taşıyan BOCCHI; konfor, tasarım, hijyen, estetik ve teknolojiyi bütünleştiren ürünleriyle benzersiz arınma ve tazelenme alanları sunuyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.