|   |   | 

Dekorasyonda Dünyanın En Beğendiği Renk

Dünyanın en beğenilen renginin seçimi için yapılan anketin birincisi "Marrs Yeşili" oldu.

Dekorasyonda Dünyanın En Beğendiği Renk

House Beatiful internet sitesinde yer alan habere göre, dekorasyonda dünyanın en beğenilen rengi anketle seçildi.

Kağıt üreticisi G. F. Smith tarafından 100'den fazla ülkede binlerce kişinin katıldığı bir anket düzenlendi.

Anketin sonucunda "Marrs Yeşili" ismi verilen renk birinci seçildi. Renge ismi veren "Marrs" ise anket katılımcıları arasında favori renge en yakın rengi paylaşan Annie Marrs'den geliyor.

Marrs, yaptığı açıklamada, dünyanın en favori rengini seçtiği için büyük bir gurur yaşadığını belirterek, rengin ilham kaynağının Scotland'da yaşadığı yer olduğunu söyledi.

Viewpoint Colour Magazine'den Caroline Till, kentsel ve dijital yaşam tarzları bağlamında, insanların, çağdaş dünyada "doğal açığın" giderek artmasıyla doğal dünya ile yeniden bağlantı kurmanın yollarını aradığını söyledi.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Yurtbay Seramik'in Başarıları Devam Ediyor
  Yurtbay Seramik'in Başarıları Devam Ediyor

  Yurtbay Seramik bir ilke daha imza atarak, yeniliklere ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığını MAS Certified Green tarafından aldıkları sertifikayla göstermiş oldu.

 • Sonbaharın Trendi Doğallık
  Sonbaharın Trendi Doğallık

  Tureks Stone Yöneticisi, Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, doğanın kendini yenilediği güz mevsimine yaklaşırken yeni dekorasyon trendleri hakkında tüyolar verdi.

 • Döşemelik kumaş seçmenin incelikleri
  Döşemelik kumaş seçmenin incelikleri

  Evinizin mobilyalarını yenilemeye karar verdiyseniz yapmanız gereken önemli bir tercih var: döşemelik kumaşlar... Döşemelik seçerken hangi kumaşların nasıl özellikler taşıdığına göre tercih yapabilirsiniz. Bu işin inceliklerini sizin için derledik.

 • Sonbahara Renkli Bir Dokunuş
  Sonbahara Renkli Bir Dokunuş

  Yazın sıcak ve güneşli günlerine veda, sonbahar ile yeni başlangıçlara adım atma zamanı artık. Yeni başlangıçlar için sonbahar size renksiz ve soğuk geliyorsa değişime evinizden başlayabilirsiniz. Art Design'ın art deco modelleriyle yaşam alanlarını göz alıcı hale getirerek sonbahara renkli bir dokunuşta bulunmak mümkün.

 • Mobilya Sektöründe Nitelikli İnsan Gücü Yetişmiyor
  Mobilya Sektöründe Nitelikli İnsan Gücü Yetişmiyor

  Dünyada yaşanan ekonomik belirsizliklerden en çok etkilenen sektörlerin başında mobilyanın geldiğini söyleyen Art Design markasının kurucusu Rıza Terzi, sektörde iş gücü ve girdi maliyetlerinin yüksek olmasının ekonomik durgunluk dönemlerinde firmaları zorladığının altını çiziyor. Terzi, ayrıca Türk mobilya sektörünün en önemli sorunlarından birinin nitelikli insan gücünün yetişmemesi olduğunu vurguluyor.

 • Ev Dekorasyonunda Sonbahar Huzuru
  Ev Dekorasyonunda Sonbahar Huzuru

  Yazın güneşli ve hareketli günlerinin sonunda hem okulların açılması hem de işe dönüş zamanı geldi. Havanın serinlemeye başladığı sonbahar günlerinde, evinizde huzuru yansıtan dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

 • Peli Parke Nero Floor Serisi İle Dayanıklı Parkeler
  Peli Parke Nero Floor Serisi İle Dayanıklı Parkeler

  Parke Sektörü’nde birçok yeniliğe imza atan Peli Parke’nin, 2015 yılında üretmeye başladığı Peli Nero Floor koleksiyonu geleneksel parke algısının dışında. Koleksiyon suya karşı %100 dayanıklı olma özelliği ile birçok alanda kullanılabilirken estetiği de içinde barındırıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer