|   | 
Delmar Yapı

Delmar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Delmar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Delmar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delmar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delmar Yapı Hakkında

DELMAR, yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

Delmar Yapı, inşaat projelerinin gerçekleştirilmesine uygun arsa bulma aşamasından bulunan arsaya ait resmi formalitelerin ve tapu işlemlerinin yürütülmesi aşamalarına, arsanın en iyi kullanım şekli için yaptığı araştırmalar sonucu seçilen proje için konsept, taslak proje ve master plan alternatiflerinin hazırlanmasına, projenin statik, mekanik, mimari ve uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına değin en uygun çözümleri üretir. Gerçekleştirilen projenin yönetimi, işletim ve enerji verimliliğinin optimizasyonu ve inşaatı devam eden ve biten projeler ile mevcut tesislerin risk analizlerinin yapılarak en uygun sigortalama şartlarının belirlenmesine değin iş kalemlerini üstlenir ve gerçekleştirir.

Tel: 0216 482 7070
Fax: 0216 482 7102
Email: info@delmaryapi.com
Adres: Sabiha Gökçen Havaalanı Karşısı,Osmanlı Bulvarı No: 13,Yenişehir İstanbul / Pendik

Delmar Yapı Projeler Haritası

Delmar Yapı Projeleri

Delmar Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer