|   | 
Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista

Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista, konut, ofis ve residence projeleri, Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista Hakkında

Delta İnşaat: Yaklaşık 11 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren DELTA, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Sürekli kendini yenileyen ve büyüyen , yapısal inşaat, ince inşaat, çevre düzenleme ve peyzaj alanlarında hizmet vermektedir.

DELTA’nın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir.

Güçlü deneyim ve tecrübeleriyle 2010 yılında da atılımlarına devam eden mevcut kadrosunu geliştirerek anahtar teslim projelere imza atmak üzere OFKA Yapı’yı kurmuştur. Yapı ile hizmet alanını daha da genişleten yeni atılımları ile büyümeye devam etmektedir.

Emiroğlu: Emiroğlu İnşaat 15 yılı aşkın sektör deneyimlerini bir araya getiren aile üyelerinin ortaklığında kurulmuştur. Genel inşaat ve müteahhitlik firmasıdır. 30.10.2009 tarihinde faaliyetine başlayan Emiroğlu İnşaat  ağırlıklı olarak kamu ihaleleri almış  anahtar teslimi birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır..

Ana hatları ile aşağıda özetlenen hizmetleri vermekteyiz.

- Bir inşaat projesinin gerçekleştirilmesine uygun arsa bulmak
- Bulunan arsaya ait resmi formalitelerin ve tapu işlemlerinin yürütülmesi
- Projenin anahtar teslim inşası

Tel: 444 44 96
Fax: 0216 460 1506
Email: info@sultanmakami.com
Adres: Güzeltepe Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. No:46 Çengelköy İstanbul / Üsküdar

Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista Projeler Haritası

Delta-Çağdaş-Emiroğlu-Arista Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer