|   |  Delta İnşaat Mimarlık Firması
Delta İnşaat Mimarlık

Delta İnşaat Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Delta İnşaat Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Delta İnşaat Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delta İnşaat Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delta İnşaat Mimarlık Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ

20 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren DELTA İNŞAAT MİMARLIK , tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişme hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.

 

Sürekli kendini yenileyen ve büyüyen, yapısal inşaat , ince inşaat, çevre düzenleme ve peyzaj alanlarında hizmet vermektedir.

 

Delta inşaat’ın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

 

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak. Elde ettiğimiz bilgi ve deneyimi, güç birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek ülkenin ihtiyacı olan yaşam alanlarını oluşturmak.


MİSYONUMUZ

 

“Kente kimlik kazandıran yaşam alanları yaratmak” amacıyla projelerimiz, tüm süreçlerde “önce insan” ilkesiyle yaşam konforunu ön planda tutarak müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli anlayışıyla yönetilmektedir.Kaliteden asla ödün vermeden çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek; sektöre farklı bir boyut getirerek,genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Delta inşaat tüm sektörlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yapılarımız yürürlükteki son deprem yönetmeliği, betonarme yapıların tasarım ve yapım kuralları, 4708 sayılı yapı denetim kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

 

Politikamızın dayandığı temel ilkeler:

 

Mükemmeliği amaçlamak

Sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek

Tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak

Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek

Taşeronlarımızla her fırsatta, sürekli gelişime yönelik olarak, karşılıklı kazanç yaklaşımı içinde işbirliği yapmak

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 

Delta inşaat olarak,faaliyet gösterdiğimiz tüm çalışma alanlarında çevreyi korumak en temel görevimizdir. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ilkeleri olan madde ve enerji kullanımında, teknoloji seçiminde, şantiyelerin kurulması ve çalıştırılmasında; doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasının sağlanmasını inşaat sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızın ana prensibi olarak belirleyeceğimizi, her yıl yeni amaç ve hedefler belirleyerek Çevre Yönetim Sistemimizin sürekli gelişmesini sağlayacağımızı ve bunun doğrultusunda çevre ve insan sağlığının korunmasının teşvik edici eğitim ve faaliyetlere önem gösterip, çevre faktörünü ön planda tutacağımızı TAAHHÜT EDERİZ.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

Firmamız her türlü altyapı ve üstyapı inşaat faaliyetlerini en üst kalite seviyesinde yürütürken çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ana amaçları arasında değerlendirmektedir. Bu bağlamda aşağıdaki hususların teminini ve idamesini taahhüt ederiz.

Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını yada en alt seviyeye indirilmesini sağlamak,yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,

tüm çalışanlara bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek, şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için İSG Politikasını periyodik olarak gözden geçirmek ve İSG ile ilgili konularda sürekli iyileştirme sağlamak, kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak, sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek;

 

Tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak,

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak,

Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek,

Taşeronlarımızla her fırsatta,sürekli gelişime yönelik olarak, karşılıklı kazanç yaklaşımı içindeişbirliği yapmak,

Mükemmeli amaçlamak,

Değer katmak için verimli bir şekilde çalışmak,

Sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek,

Tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak,

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak,

Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek,

Taşeronlarımızla her fırsatta, sürekli gelişime yönelik olarak, karşılıklı kazanç yaklaşımı içinde olmak.

Tel: 0216 350 3018

Fax: 

Email: info@deltainsaatmimarlik.com

Adres: Bağdat Caddesi Muratoğlu Apt. No:341/5 Erenköy İstanbul / Kadiköy

Delta İnşaat Mimarlık Projeler Haritası

Delta İnşaat Mimarlık Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.