|   |  Delta İnşaat Firması
Delta İnşaat

Delta İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

Delta İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Delta İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delta İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delta İnşaat Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

DELTA İNŞAAT A.Ş. 1984 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız, kuruluşundan günümüze kadar, aldığı işleri kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile zamanında, sorunsuz olarak bitirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Yaptığı bütün işlerde idare, kurum ve kuruluşların takdirlerini almıştır.Firmamızın bünyesinde; her türlü ulusal ve uluslararası üstyapı ve altyapı tesislerini başarıyla tamamlayacak uzman bir teknik ekip, modern bir ekipman parkı ve T.S.E standartlarında entegre contalı beton, betonarme boru, prefabrik eleman üreten 2 adet fabrikası bulunmaktadır. Firmamız 2006 yılında Toplam Kalite Yönetim Sistemi’nin bir parçası olan ISO 9001 : 2008 ve ISO 14001 : 2004 sertifikalarını da almış bulunmaktadır.
 
Şirketimizin tamamladığı proje çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır:

Kanalizasyon Tesisleri Toplu Konutlar
Pis Su Arıtma Tesisleri Kapalı Yüzme Havuzları
Deniz Deşarj ve Ön Arıtma Tesisleri Okullar
Sanayi Siteleri Kültür Merkezleri
İçmesuyu Tesisleri Kapalı Spor Salonları
İçmesuyu Arıtma Tesisleri Futbol Sahaları
İşhanları Öğrenci Yurtları
Yol İnşaatları Doğalgaz Dağıtım İşleri

Delta İnşaat, merkezi Oran Şehri’nde olan kendisine ait yeni ve modern ofisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Misyon Vizyon

Kuruluşumuzun Misyonu;

Delta İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Grubunun en önemli misyonlarından birisi, tüm hizmet ve ürünlerde müşterilerine en yüksek değer ve kaliteyi sunarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır. Bu memnuniyeti eksiksiz sağlayabilmek ve uzun ömürlü başarıyı yakalayabilmek için ise iş ortakları ile güçlü ilişkiler kurmayı kendine ilke edinmiştir.
 
Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Buna ek olarak, personelini için uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve kişisel gelişmelerine katkıda bulunmayı amaç edinen Delta, çalışanlarına her türlü destek ve imkanı sunmaktadır.
 
Kuruluşumuzun genel inşaat ve taahhüt işleri sektöründe;
 
Kalite Politikası;
 
İnşaat sektöründe vizyon sahibi bir Kuruluş olarak;
 
Sürekli iyileştirmeyi sağlayan, yasal hükümlere ve mevzuata uygun, müşteri memnuniyeti odaklı teknoloji ile uyumlu, bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmaktır.

 

Çevre Politikamız

Kuruluşumuzun genel inşaat ve taahhüt işleri sektöründe; entegre olarak uygulanan yönetim sistemleri kapsamında;
 
Çevre ile ilgili yapılan çalışma ve uygulamaların, müşteri şartname ve sözleşmelerine, müşteri istek ve şikayetlerine, çevre ve çevreyi etkileyen unsurlarla ilgili mevzuat, yönetmelik ve yasal düzenlemelere sadık kalacak şekilde yürütülmesi temel esastır.
 
Kuruluşumuz; 
Entegre Yönetim Sistemi içinde çevre ile ilgili yapılan çalışma ve uygulamaların etkinliğinin sürekli artırılması için müşterilerimize sunduğu ürün ve hizmet proseslerindeki çevreye ait belirleyici rol üstlenen süreçlerin; Performans göstergelerini dikkate alarak, ölçülebilir amaç ve hedeflerini izleyen ,periyodik olarak gözden geçirilmek suretiyle sürekli geliştirilmesini sağlayan, kirlenmenin önlenmesine ilişkin çevre hassasiyeti sürekli olarak canlı tutan,bir çevre yönetim sistemi oluşturmuştur.
 
Kuruluşumuz; 
Sürdürülebilir başarı için, çevre ve çevreyi etkileyen yasal mevzuat ve yönetmelikleri uygulamakta ve güncel durumlarını izlemektedir.
 
Kuruluşumuz; 
Bu politika ile,Çevre Yönetim Sistemi kapsamında yapacağı uygulama ve çalışmalarını , üst yönetim olarak taahhütlerini, kamuoyuna ve ilgili tarafların bilgisine sunmaktadır.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Kuruluşumuzun genel inşaat ve taahhüt işleri sektöründe;Entegre olarak uygulanan yönetim sistemleri kapsamında;
 
İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışma ve faaliyetlerin, müşteri şartname ve sözleşmelerinde belirtilen şartlara uygun, müşteri istek ve şikayetlerini dikkate alarak ve karşılayarak, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuat, yönetmelik ve yasal düzenlemelere sadık kalacak şekilde yürütülmesi ve müşterilerimiz tarafından belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi temel esastır.
 
Kuruluşumuz; 
Çalışma ve uygulamalarını, daha sıkı hükümler ihtiva eden İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatının genel iş sağlığı ve güvenliği meselelerine karşı gösterdikleri gittikçe artan ilginin oluşturduğu bir ortam ve çerçeve içinde geliştirmektedir.
 
Kuruluşumuz ; 
Bu politika ile, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında yapacağı uygulama ve çalışmalarını, üst yönetim olarak taahhütlerini, kamuoyuna ve ilgili tarafların bilgisine sunmaktadır.
 
Kuruluşumuzun; 
İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili icraat ve başarılarının değerlendirilmesi amacıyla, üst yönetimimiz, ilgili faaliyetlerini gözden geçirmekte, 
denetlemekte hizmet ve ürün gerçekleştirme süreçlerinin iyileştirmesi için kaynak tahsis etmektedir.
 
Kuruluşumuz; 
Bu politika içinde belirtilen uygulama ve işlemlerin etkin olabilmesi için, belirli bir vizyona sahip entegre bir yönetim sistemi içinde yürütülmesini ve genel yönetim faaliyetleri ile bütünleştirilmesini sağlamıştır.

Telefon: 0312 490 0190
Fax: 0312 490 8073
Email: info@deltagrup.com.tr
Adres: Rafet Canıtez Cad. No:49 06450 Oran-Ankara/TÜRKİYE

Delta İnşaat Projeler Haritası

Delta İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.