|   |  Delta Proje inşaat ve Ortakları Firması
Delta Proje inşaat ve Ortakları

Delta Proje inşaat ve Ortakları

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Delta Proje inşaat ve Ortakları, konut, ofis ve residence projeleri, Delta Proje inşaat ve Ortakları hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delta Proje inşaat ve Ortakları ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delta Proje inşaat ve Ortakları Hakkında

01/04/1946 tarihinde Ardahan'ın Göle ilçesinde, 8 çocuklu Delibalta ailesinin 2. çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası İrfan bey Göle'nin adı geçen tüccarlarındandı.
 
İlk ve orta öğrenimini 1953-1961 yılları arasında yine Göle'de tamamladı.
 
1965 yılında İstanbul da Sultanhamam'da Derby Lastiklerinin bayiliği ile ticaret hayatına atıldı. Daha sonra Eroğlu Spor Malzemeleri Koll. Şti.' ni kurdu. O yıllarda spor malzemeleri piyasasına ithal mal sağlayan nadir tücarlardandı. 1970 yılında Nebahat hanımla evlendi.
 
1985 yılında Zeytinburnu' nda ERMA Eşofman Ve Tekstil San.Ltd.Şti.'ni kurdu. Kaliteli ve zamanlı üretimleri ile müşteri potansiyeli artan DELİBALTA grubu 1997 yılında ÖR-MA Tekstil San. ve Tic.A.Ş., 2000 yılında Burcu Tekstil San. ve Tic. A.Ş. nin kurulması ve Esenyurttaki fabrikanın devreye girmesi ile daha da büyüdü.
 
Şu anda DELİBALTA tekstil müesseseleri yüzlerce çalışanı ve üretimleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı artan bir ivme ile sürdürmektedir.
 
1998 yılında inşaat işleri ile ilgilenmeye başlayan Nihat DELİBALTA, Florya da pek çok konut imalatını gerçekleştirdikten sonra 2003 yılında Delta Proje İnş.Turizm ve San. A.Ş. şirketini kurmuş ve 4 firmanın da katılımı ile 2004 yılında kurulan DELTA Proje İnşaat Yatırım Ortaklığı ile TOKİ nin Ataköy deki ihalesini kazanmıştır. 950 konutluk Ataköy Konakları projesi 2008 yılında tamamlanmış oturuma açılmıştır.
 
Ataköy Konakları önünde yer alan Ataköy Plus AVM ise Nisan 2010 itibari ile ticari faaliyetine başlamıştır. Delta Proje A.Ş. nin faaliyetleri BAHÇEŞEHİR PARK EVLERİ, HİLLPARK, Mimaroba MARİNPARK, Çengelköy BOĞAZİÇİ PARK VİLLALARI ve Zeytinburnu MİRAMAR OTEL & REZİDANS projeleri ile devam etmektedir.
 
Bütün bunların yanında Nihat DELİBALTA sosyal ve kültürel faaliyetleri ile bilhassa Milli Eğitime katkıda bulunmayı sürdürmektedir. Yapımına 2002 yılında başlanan Nihat Delibalta İlköğretim Okulu ve Nebahat Delibalta Ana Okulu 2003 yılında tamamlanarak 2003-2004 öğretim yılında eğitime açılmıştır.
 
2007-2010 aralığında Nihat Delibalta ve ortakları ticari faaliyetlerinin yanında Bakırköy ilçesi ve civarındaki pek çok ilçede toplam 13 adet İlköğretim okulu yaparak Milli Eğitime katkıda bulunmaya çalışmışlardır.

TARİHÇE
Delta Yatırım Holding 2008 yılında Nihat DELİBALTA tarafından kurulan şirketlerin holding çatısı altında birleşmesiyle doğmuştur.
 
1978 yılında tekstil sektörü ile başlayan ticari yolculuğu inşaat sektörü ile devam etmiş, son olarakta turizm ve enerji sektörü ile ivme kazanmıştır.


VİZYON
Delta Yatırım Holding’in ana hedefi gelişim, güvenilirlik, istikrar ve saygınlığın simgesi olmaktır. 


Delta Yatırım Holding’in inşaat, tekstil, enerji, turizm ve perakende alanında uzmanlaşmış tüm çalışanları, idari ve teknik kadroları bu hedefe kenetlenmiştir.

Delta Yatırım Holding, tüm faaliyet alanlarında araştıran, geliştiren, yenilikçi çabaları teşvik ederek destekleyen bir anlayış ile dünya ile eş zamanlı kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Proje, imalat, hizmet akışı, satış ve satış sonrasıda müşterilerinin beklentilerine “sonsuz kalite” anlayışı ile cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ülkesine, çalışanlarına, yatırımcı ortaklarına ve ticari faaliyet içinde bulunduğu kişi ve kurumlara faydalı olmayı, eğitime destek olmayı, yasalara ve ahlak kurallarına bağlı olmayı, evrensel değerlere saygılı olmayı, insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarının kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilinciyle, özenle seçilerek istihdam edilmiş, iş ahlakı yüksek, dürüst ve kalifiye insan gücünü en önemli kazanımı ve sermayesi olarak kabul etmiştir.

Tel: 0212 620 6422
Fax: 0212 620 6440
Email: info@deltaholding.com.tr
Adres: Örnek Mah. Erzurum Kongre Cad. Kuzuyolu Sok. No:1 İstanbul / Esenyurt

Delta Proje inşaat ve Ortakları Projeler Haritası

Delta Proje inşaat ve Ortakları Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.