|   |  Delta Yatırım Holding Firması
Delta Yatırım Holding

Delta Yatırım Holding

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Delta Yatırım Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Delta Yatırım Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Delta Yatırım Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Delta Yatırım Holding Hakkında

Bizler, Delta Yatırım Holding olarak, kurumsal değerlerimize bağlı oluşturduğumuz stratejinin başarısına inanıyoruz. Vizyonumuz müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘İlk Tercih’i olmak.

Yöneticilerimiz ve takım arkadaşları, bu vizyonla hareket ederek, çalışmalarında müşteri memnuniyetini esas alır, yenilikçi düşünceyi teşvik eder, takım çalışmasını destekler ve çalışanlarının katkılarına değer verir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve değer yaratan ürünler sunmaktır.
Hedefimiz, bir yandan müşterilerimize değer yaratırken diğer yandan etkin bir organizasyon yapısı ile karlı bir büyüme sağlamaktır. Dolayısıyla, istikrarlı bir işletmenin prensipleri ışığında, Delta Yatırım Holding her yönüyle mükemmel bir organizasyon yapısı anlayışıyla hareket eder.

Farklılığımızı yaratan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapımızdır. Şirketin sağlıklı gelişiminin temelinde en değerli yetenekleri cezbetmemiz, geliştirmemiz ve muhafaza etmemiz yatmaktadır. İnsan potansiyelimiz, uluslararası, global anlayış sahibi, dinamik ve tutkulu bireylerden oluşmaktadır.
 

Mete DURU
Delta Yatırım Holding
CEO

VİZYON

Delta Yatırım Holding’in ana hedefi gelişim, güvenilirlik, istikrar ve saygınlığın simgesi olmaktır. 

Delta Yatırım Holding’in inşaat, tekstil, enerji, turizm ve perakende alanında uzmanlaşmış tüm çalışanları, idari ve teknik kadroları bu hedefe kenetlenmiştir.

Delta Yatırım Holding, tüm faaliyet alanlarında araştıran, geliştiren, yenilikçi çabaları teşvik ederek destekleyen bir anlayış ile dünya ile eş zamanlı kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Proje, imalat, hizmet akışı, satış ve satış sonrasıda müşterilerinin beklentilerine “sonsuz kalite” anlayışı ile cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ülkesine, çalışanlarına, yatırımcı ortaklarına ve ticari faaliyet içinde bulunduğu kişi ve kurumlara faydalı olmayı, eğitime destek olmayı, yasalara ve ahlak kurallarına bağlı olmayı, evrensel değerlere saygılı olmayı, insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı ilke edinmiştir.

Delta Yatırım Holding, ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarının kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilinciyle, özenle seçilerek istihdam edilmiş, iş ahlakı yüksek, dürüst ve kalifiye insan gücünü en önemli kazanımı ve sermayesi olarak kabul etmiştir.

Telefon: 0212 620 6422
Fax: 0212 620 6440
Email: info@deltaholding.com.tr
Adres: Örnek Mah. Erzurum Kongre Cad. Kuzuyolu Sok. No:1 ESENYURT / İSTANBUL

Delta Yatırım Holding Projeler Haritası

Delta Yatırım Holding Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.