|   |  Dema Konut Firması
Dema Konut

Dema Konut

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 3

Dema Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Dema Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dema Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dema Konut Hakkında

DEMA KONUT
 
DEMA, 2009 yılında Ankara’da kurulmuş olup; günümüze kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarına ana yüklenici olarak gerçekleştirdiği projeler ile temel faaliyet alanı olan inşaat ve taahhüt sektöründe haklı pay sahibi olmuştur. DEMA, derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; “değer yaratma” misyonu ile hareket etmiştir.
 
DEMA, kalite anlayışını yüksek kalibreli çalışanı ile operasyonlarının yönetiminde tanımlanmış işlemler uygulayan ve sürekli geniş iç eğitim yoluyla çalışanlar arasında uygulamaların kendi kodlarının bilincini de artırmayı sağlamıştır.
 
Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen DEMA, güçlü finansal yapısı ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile sadece Türkiye içinde değil, yurtdışında da pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.
 
DEMA, ihtiyaçlara uygun projeler üreterek Türkiye’nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak için hizmet vermektedir.
Uluslararası kalite standartında hizmet sunma ve müşteri menuniyetini en üst düzeyde tutma ilkesini benimseyen firmamız, değişen ve gelişen ihtiyaçlara yönelik kendisini sürekli olarak güncellemeyi hedef edinmiştir. Sahip olduğumuz bilgi ve birikim ile yenilikçi anlayışımız doğrultusunda sektörüne artı değer katabilmek en önemli amacımızdır.

Tel: 0312 279 3362
Fax: 0312 279 3316
Email: info@demakonut.com
Adres: Susuz Mah 3762. Sk No : 1 Eryaman Ankara / Etimesgut

Dema Konut Projeler Haritası

Dema Konut Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.