|   |   | 

Demir Döküm Bartınlı Profesyonellerle Buluştu

DemirDöküm, Bartın’da ısıtma sektöründe hizmet veren profesyonellerin katılımına açık olarak bir tanıtım toplantısı düzenledi...

Demir Döküm Bartınlı Profesyonellerle Buluştu

DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna’nın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplantısına, aralarında mimar, mühendis, usta ve doğalgaz firması yetkililerinin de bulunduğu, Bartın’da ısıtma sektöründe hizmet veren profesyoneller katıldı.

Ertuna toplantıda yaptığı konuşmada, DemirDöküm’ün iklimlendirme sektörünün tamamını kapsayan ürün ve hizmetler faaliyetlerini sürdürdüğünü belirterek, “Isıtmadan su ısıtmaya, klimadan güneş enerjisine, radyatörden merkezi sisteme, kontrol sistemlerinden yenilenebilir enerjiye uzanan çok geniş bir yelpazede hem yurt içi hem de yurt dışı yoğun faaliyetlerimiz var. Ürün gamında Kombi, Klima, Panel Radyatör, Şofben, Termosifon ve Güneş Enerjisi Sistemleri başta olmak üzere 20’ye yakın ürünü bulunduran DemirDöküm, altmış yıldır  tüketicisini son teknoloji ürünlerle buluşturarak pazar liderliğini devam ettiriyor” dedi.

Yaklaşık 150 profesyonelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, DemirDöküm’ün ürün yelpazesi ve son gelişmeler hakkında bilgiler verildi.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer