|   |  Demir Group Firması
Demir Group

Demir Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Demir Group, konut, ofis ve residence projeleri, Demir Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demir Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demir Group Hakkında

Marka Değeri

İnovatif fikirle geleceğin projelerine imza attığımız inşaat ve gayrimenkul sektöründe sizlere güvenli, kaliteli, yatırım değeri yüksek projeler sunuyoruz. Taahhütlerimizle ve hizmetlerimizle müşteri beklentilerini üst seviyede karşılıyor yatırımcılarımızdan çalışanlarımıza geniş kapsamlı bir hizmet çarkı başarıyla işletiyoruz. Meslek içi eğitimler ve sektörel yeniliklerin takibiyle tüm sektöre hakim oluyor, sistematik yaklaşımlarla sektöre değer katıyoruz.
 
İnovatif Fikirler
Geleceğin Mimarisi
Zamanın Değeri
İş Güvenliği
Kalite ve Çevre
Yatırım Değeri
Butik Projelerin Markası
Yüksek Standartlar
ve daha bir çok önemli ayrıntı Demir Group'da sadece standart....
 
Demir Group Hakkında

Dünya standartlarında hizmet sunan markamız yapı ve inşaat sektöründe yenilenmenin ve Ar-Ge çalışmalarının önemini bilerek bilimsel gelişmeler ışığında sürekli kendini geliştirmektedir. Uzman ve dinamik kadrosu, yenilikçi vizyonu ile dünya standartlarında hizmet sunan Demir Group, güvenilir bir kuruluş olmanın mutluluğunu yeni projelerine yansıtarak çalışmaya devam etmektedir.
 
Başkanın Mesajı

Gelişen ve değişen Türkiye’nin öncü marklarından olmak için yola çıktığımız inşaat sektöründe, dahil olduğumuz her projeye ilk günkü heyecanımızla imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Estetik ve kaliteli işlere güvenilir marka imajımızla değer kattığımız projelerimizde, sektördeki beklentileri üst düzeyde karşılamak için tüm gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.
 
Müşterilerimize hizmet etmenin verdiği heyecan ve motivasyonla Türkiye’de konforlu ve lüks yaşam alanları yükseltmeye devam edeceğinin mutluluğunu sizlerle paylaşıyor; yatırım değeri yüksek prestijli inşaat projeleriyle kazandırmaya devam edeceğimizi bildiriyoruz.
 
Celal Demir
Yönetim Kurulu Başkanı
 
Vizyon
 
Güvenilir, estetik ve her zaman kaliteli üretimi hedefleyen bir marka olarak rekabetçi gücümüzü korumak, Türkiye pazarında daha fazla kişiye ulaşarak yaşamlara dokunan projelere imza atmak öncelikli vizyonumuzdur.
 
Misyon
 
Demir Group olarak öncelikli misyonumuz beklentileri karşılayan, kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır. Altına imzamızı attığımız her projede çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görevlerimizi yerine getirmek önceliklerimiz arasındadır.
 
Kalite ve Çevre

Kalite
Kalite sistemini sürekli geliştirmek ve yüksek kazanç sağlayan projeleri yükseltmek için öncelikli kriterimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize yeni yaşam alanları sunarken güven içerisinde yenilikçi çalışmalar ortaya koymayı öncelikli kriterimiz sayıyor, tüm çalışmalarımızda hem kişiye hem topluma hem de çevreye duyarlılığı ilk sıraya koyuyoruz.
 
Çevre
İş verimliliğini arttırmak, müşteri memnuniyetini optimum seviyede tutmak ve çevre duyarlılığı konusunda tavizsiz davranarak kalite - çevre politikamızı teknik şartnameler dışında insan olma erdemi çerçevesinde de değerlendiriyor, geleceğe olan sorumluluğumuzun farkında hareket ediyoruz.

Yatırımcı İlişkileri

Demir Group olarak tüm bilgi birikimimizi hayata dokunan ortak projeler ortaya koymak isteyen diğer yatırımcılarla paylaşıyoruz. Doğru yönlendirmeler ve tavsiyelerle fikirlerin kazançlı fırsatlara dönüşmesini sağladığımız gayrimenkul sektöründe sizler de bizimle iletişime geçebilir, sermayenizin en üst seviyede kazanç sağladığı bir yatırım fırsatını elde edebilirsiniz.

Tel: 444 4 313
Fax: 
Email: info@demirgroup.net
Adres: Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi A Blok No:70/1 İstanbul / Bakırköy

Demir Group Projeler Haritası

Demir Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.