|   |  Demir inşaat Firması
Demir inşaat

Demir inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 15

Demir inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Demir inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demir inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demir inşaat Hakkında

*Demir İnşaat Tarihçesi Hakkında

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde onbinlerce daire, çok sayıda işyeri projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçiren Demir İnşaat'ın temelleri 1984 yılında atıldı.

Kuruluşundan bugüne, onbinlerce insanın yaşamına değer katan Demir İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

Demir İnşaat; bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, 'sürekli büyüyen' değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan 'güven' kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma.

Demir İnşaat, yurtiçinde ve yurtdışında, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve 'garantili' yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

28 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan Demir İnşaat, yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor.

Projelerini 'hayatı güzelleştirme' misyonuyla hayata geçiren Demir İnşaat, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor. Her Demir İnşaat projesi, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşıyor.

Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Demir İnşaat, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, 'bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma' iddiasını da taşıyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Demir İnşaat, bugüne kadar gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlayıp, zamanından önce ve eksiksiz teslim eden bir firma olarak güven sağlıyor. Demir İnşaat, vizyonu doğrultusunda, yurtdışında hayata geçireceği büyük projelerin hazırlıklarını sürdürüyor ve GYO kurmayı hedefliyor.

*Demir İnşaat Konut Projeleri

Gün Işığı Sitesi, Nar Çiçeği Sitesi, Ayışığı Halting Place, Ayışığı Vadi Evleri

*Demir İnşaat Residence Projeleri

Demir Romance, Demir La Vida, Ayışığı Butik

*Demir İnşaat İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:81 Narçiçeği Sitesi A blok K:1 Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 444 2 116

E-Mail: info@demirinsaat.com.tr

www.demirinsaat.com.tr/

 

Tel: 444 2 116
Fax: 0212 853 7072
Email: info@demirinsaat.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No:81 Narçiçeği Sitesi A blok K:1 İstanbul / Esenyurt

Demir inşaat Projeler Haritası

Demir inşaat Projeleri

Demir inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.