|   |  Demirbaş Yapı Firması
Demirbaş Yapı

Demirbaş Yapı

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 5

Demirbaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Demirbaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirbaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirbaş Yapı Hakkında

Demirbaş
1976'den beri

Demirbaş Yapı 1976 yılında Recai Demirbaş tarafından kurulmuş; tarım ve hayvancılık, akaryakıt, içecek üretimi sektöründe Tikveşli kurucu ortaklığı ile çeşitli sektörlerde faaliyet göstermiştir.

Demirbaş İnşaat 40 yılı aşkın iş tecrübesini son 5 yıldır yalnızca gayrimenkul sektörüne yönlendirerek, İstanbul'da çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren yapılarıyla müşterilerinin hizmetindedir. Başarılarını her projede bir üst noktaya taşıyan Demirbaş Yapı, fonksiyonalite, estetik veprestiji harmanlayan, güncel tasarım trendlerini konutlarına yansıtmaktadır. Demirbaş Yapı’nın amacı bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşama alanları oluşturmak ve bu konuda ilerici tasarım ve inşaat teknikleri ile ülkemizde lider olmaktır.

Bu amaçla güçlü ve deneyimli kadrosu, zengin alt yapısı ve engin tecrübesi ile Türkiye’de inşaat sektörüne imzasını atmış olan Demirbaş Yapı, teknolojinin akıllı kullanımını, mimari mükemmelliği ve modern çizgisi ile insanı geleceğe taşımayı misyon edinmiştir.
 
Yatırımlarımız
MOLA CUNDA HOTEL, bölge dokusuna uygun mimarisi, tamamen çevre dostu malzemelerle yapılan binası ve doğa dostu ısıtma/soğutma özellikleri ile farklılığını ortaya koyuyor.

İçerisinde geniş avlusu, avlusunda ferah bir bahçesi ve tatlı bir serinleme havuzu yer alıyor.

Havuz başındaki localarda yorgunluğunuzu atarken sadece günün değil tüm yılın yorgunluğu ile de vedalaşacaksınız. Yörenin en taze ve doğal ürünleriyle hazırlanan açık büfe Ege kahvaltısı, Snack menüsüyle Bahçe Restoranı, Cunda değirmeni formunda tasarlanmış deniz manzaralı barının birbirinden özel kokteylleri ve hafta sonları havuz başındaki happy hour partileri sizleri bekliyor.

Cunda'nın merkezine ve plajına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve merkezin kalabalığından da bir o kadar uzak... Deluxe ve Suite oda seçenekleriyle CUNDA HOTEL, konforunuz için hazır.

Tel: 0216 386 8688
Fax: 0850 532 0999
Email: info@demirbasyapi.com
Adres: Yenişehir Mah. Millet Cad. No:22 Kurtköy İstanbul / Pendik

Demirbaş Yapı Projeler Haritası

Demirbaş Yapı Projeleri

Demirbaş Yapı Haberleri

 • 360 Kurtköy’de Satışlar Başladı
  Demirbaş Yapı

  360 Kurtköy’de Satışlar Başladı

  Gerek yatırım potansiyeli gerekse oturuma elverişli yapısı ile dikkat çeken Kurtköy, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olarak öne çıkmaya devam ediyor. Yapılan büyük yatırımlar ve kentse...

 • Avlu Kurtköy Projesi Satışa Çıktı!
  Demirbaş Yapı

  Avlu Kurtköy Projesi Satışa Çıktı!

  Kurtköy’ün gün geçtikçe değerlenen ve kısa vadede Hollywood Caddesi gibi olacağı düşünülen Bakü Caddesi’ndeortaklığa ait bir arsada yükselen Avlu Kurtköy, rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajı ...

 • Avlu Kurtköy Daire Fiyatları
  Demirbaş Yapı

  Avlu Kurtköy Daire Fiyatları

  Avlu Kurtköy Daire Fiyatları:1 oda 1 salon evler 189 bin lira ile 235 bin lira, 2 oda 1 salon evler ise 273 bin lira ile 410 bin lira arasında farklılık gösteriyor....

 • Avlu Kurtköy Projesinde Ön Talep Başladı
  Demirbaş Yapı

  Avlu Kurtköy Projesinde Ön Talep Başladı

  Birlikte WBahçe, Roof Kurtköy ve LoftDragos projelerini hayata geçiren ortaklık, şimdi de yatırım değeri 45 milyon TL olan 140 bağımsız bölümden oluşan Avlu Kurtköy projesi için kolları sıvadı. Roof K...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.