|   |  Demirler İnşaat Mimarlık Firması
Demirler İnşaat Mimarlık

Demirler İnşaat Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Demirler İnşaat Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, Demirler İnşaat Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirler İnşaat Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirler İnşaat Mimarlık Hakkında

Demirler İnşaat, 1990 yılında İnş.Müh.Osman Demir tarafından bir şahıs firması olarak kurulmuştur. Şirket 2004 yılında kurumsal kimliği "Demirler İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti" olarak değişmiştir. Merkezi Esenlerde bulunan, Osman Demir ve Ömer Demir yönetiminde deneyimli teknik bir kadro ile mimarlık ve mühendislik hizmet veren Demirler İnşaat 1990 yılından günümüze kadar pek çok nitelikli konut, işyeri, hastane ve otel projelerine imza atmıştır.
 
Demirler İnşaat, kurumsal yapıya geçmekle birlikte çeşitli konut ve işyeri inşaatı uygulamalarını başta Esenler olmak üzere Güngören ve Bağcılar ilçelerinde yapmıştır. Bu inşaat uygulamalarında her zaman prensip olarak çağın gerektirdiği yüksek kalite ve teknolojiyi kullanmıştır.
 
Demirler İnşaat halen İstanbul Esenler'de kalite ve standartları yüksek olan teknik şartnamasi ile inşaat uygulamaları yapmakta ve ufuk açan yenilikçi bir bakış ile proje tasarım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz Hizmetlerimiz.
 
Hız, güven ve kaliteli hizmette biz varız. Geniş makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz...

İnşaat, Hafriyat Yapılacak inşaatın hizmet konusuna göre yer seçiminin doğru yapılması veya yer seçimi daha önce yapılmış ise inşaatın yapılacağı bu yerin yine hizmet konusuna göre analizinin yapılması, yapılacak olan veya yapılmış olan seçimin en doğrusu olmasının sağlanması.

Yer seçimi yapıldıktan sonra, inşaat yapılacak arazi ile ilgili gerekli resmi izin başvurularının yapılması ve bu izinlerin alınması.

İnşaat imalatına ait her türlü projenin hazırlanması;
Mimari Projeler
Betonarme ve Statik Projeler
Çelik Yapı Projeleri
Elektrik Tesisat Projeleri
Mekanik Tesisat Projeleri
Arıtma Tesisi Projeleri
Yağmur suyu ve Atıksu Drenaj Projeleri
ve projeler hazırlandıktan sonra gerekli inşaat izinlerinin alınması.
İnşaat imalatında bulunacak veya imalat ile ilgili malzeme verecek firmaların belirlenmesi ve bunların amaca uygunluğu ile teknik yeterliliğinin araştırılması.

İnşaat imalatı esnasında işlerin düzenli olarak yürütülmesi ve mali portrenin önceden belirlenebilmesi amacıyla inşaat iş programının hazırlanması, tüm imalat ve satınalmaların bu programa uygunluğunun denetlenmesi.

İnşaat programına göre guruplar arasındaki uyumu sağlayabilmek için haftalık koordinasyon toplantılarının yapılması ve bu toplantının yönetilmesi.

İnşaat imalatının hazırlanan projelere ve bu konuda tarafımızdan veya yetkili makamlarca hazırlanmış şartnamelere uygun yapılmasını sağlamak ve bunu yapabilmek için şantiyede işin teknik detayına uygun yeterliliği tarafımızdan onaylanmış bir teknik personelin bulunmasını sağlamak.

İnşaat imalatları ve satın alınan malzemeler ile ilgili hakedişlerin düzenlenmesi veya düzenlenmiş hakedişlerin kontrol edilmesi.

İnşaat projeleri ve İnşaat taahhüt işleri.
Hafriyat İşleri.

Tel: 0212 610 9657
Fax: 0212 646 6840
Email: office@demirlerinsaat.com.tr
Adres: Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:1/5 İstanbul / Esenler

Demirler İnşaat Mimarlık Projeler Haritası

Demirler İnşaat Mimarlık Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.