|   |  Demirli Grup Firması
Demirli Grup

Demirli Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Demirli Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Demirli Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirli Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirli Grup Hakkında

Başkanın Mesajı
 
İnşaat sektöründe 46 yıldan fazla hizmet veren DEMİRLİ ailesi olarak, yıllardan beri ülkemizin bir çok bölgesinde yapmış olduğumuz inşaatlar sayesinde kazanmış olduğumuz güven ve kalite bayrağını babamızdan devralarak günümüze kadar taşımayı başardık.

Demirli Grup olarak öncelikle hedefimiz inşaat sektöründe geçmiş yıllarda edindiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda günümüz insanlarının tüm gereksinimleri karşılayabileceği modern yapılar oluşturmaktır. Demirli Grup, teknolojik gelişmeler sayesinde ciddi ilerlemeler kaydeden yapı sektöründeki gelişmelere sürekli ayak uyduran yapısının yanında 46 yıllık geçmişi sayesinde kazandığı güven ve tecrübe ile mimari estetiği birleştirip insan odaklı yaşam alanlarını oluşturmaktadır.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde sürekli olarak çevreye verdiğimiz önem, inşa ettiğimiz yapıların sağlamlığı ve insan hayatını kolaylaştıran tasarımlar sayesinden oluşan müşteri memnuniyeti bizleri bulunduğumuz noktaya getirmekle beraber bizleri daha da ileriye taşımıştır.

Demirli Grup’un en büyük referansı bugüne kadar teslim etmiş olduğumuz tüm yapılar sayesinden oluşmuş olan müşteri memnuniyetidir.

Demirli Grup olarak önemsediği kaliteyle ve müşteri memnuniyetini esas alarak hak ettiği yeri korumak ve geliştirmektir.

Saygılarımla
Yönetim Kurulu Başkanı
Yusuf DEMİRLİ
 
HAKKIMIZDA
 
İnşaat sektöründe yılların tecrübesi ve her konuda destek verebilen uzman kadrosuyla hizmet veren sektörün en eski ve en deneyimli kuruluşlarından olan Demirli Grup 46 yıldır kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile inşaat sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Demirli Grup’un geçmişten gelen tecrübeleri doğrultusunda oluşturmuş olduğu ‘ İnsan‘ odaklı dünya görüşünü 46 yıldır inşa etmiş olduğu yapılara yansıtmıştır. Demirli Grup’un temel amacı; İnsan hayatını kolaylaştırmaktır. Demirli Grup inşa etmiş olduğu tüm yapılarda konfor, güven ve estetiği ön planda tutarak ‘İnsan Hayatını Kolaylaştırma’ prensibinden asla taviz vermemiştir.

Müşteri memnuniyetini esas olan ve yaşam kalitesi standartlarını üst düzeyde tutmaya özen gösteren Demirli Grup ekonomik ve sosyal değişimleri yakından takip ederek hizmetlerini sürdürmektedir. Demirli Grup inşaat sektöründeki geçmişten gelen tecrübeleri ile hayata geçirmiş olduğu birçok proje sayesinde konut yatırımcılarının güven odağı haline gelmiştir.
 
MİSYONUMUZ
 
Demirli Grup olarak misyonumuz; ‘46 yıllık geçmişin kazandırdığı güven ve tecrübe doğrultusunda önemsediği kalite ile müşteri memnuniyetini esas alarak hak ettiği yeri korumak ve geliştirmektir.’

VİZYONUMUZ
 
Demirli Grup olarak,  müşteri memnuniyeti odaklı dünya görüşümüz doğrultusunda inşa ettiğimiz tüm yapılarda teknolojik gelişmeleri takip edip, insanların yaşam standartlarını en üst düzeyde tutulmasını sağlayarak modern yaşam alanları oluşturmaktır.
 
Sosyal Sorumluluk
 
Atatürk’ü Anma Özel Konseri
 
Demirli Grup , Cumhuriyetin ve çağdaş Türkiye’ nin kurucusu Atatürk’ ü, ebediyete yolculuğunun 71. yıldönümünde, Orkestra şefliğini Dr. Arif ŞANLI nın , sunuculuğunu Emine ŞANLI’ nın yapmış olduğu Kartal Musiki Cemiyeti ile birlikte düzenlemiş oldukları konser ile bir kez daha saygı ve minnetle anmıştır. Etkinlik Bülent Ecevit Kültür Merkezi' nde düzenlenmiş olup, Kartal Belediye Başkanı Sayın Op.Dr. Altınok ÖZ, Kartal Kaymakamı Sayın Hasan BAĞCI ve seçkin 400 konuk iştirak etmiştir. Bu değerli etkinliğe katkılarından dolayı Demirli Grup Genel Müdürü Sayın Yusuf DEMİRLİ, Kartal Kaymakamımız Sayın Hasan BAĞCI tarafından plaket ile onurlandırılmıştır. Demirli Grup olarak Atatürk’ ün gençlere ve neslimize bırakmış olduğu Türkiye Cumhuriyeti’ nin değerini ve Atatürk’ ün günümüze kadar gelen önemini yeni nesillere aktarabilmek için gerekli olan tüm faaliyet ve etkinliklerde yer almak bizim en önemli sorumluluklarımızdan biridir. 
 
Demirli Grup olarak toplumsal sorumluluklarımızın farkındayız, Türkiye Cumhuriyeti için daha modern ve kullanışlı yapılarımız ile Türk Milletine katkıda bulunmayı bir borç biliriz. Başta Türk Toplumu olmak üzere, insanoğlunun yaşam kalitesi ve evrensel mimarinin öncüsü olmak için çalışan Demirli Grup, tecrübeli mühendisleriyle tamamladığı projelerindeki başarısıyla, sektörde daima örnek alınmayı ilke edinmiştir.
 
Kalite Yönetimi
 
Demirli Grup tüm faaliyetlerini, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda, Demirli Grup şirketlerinin uluslararası platformda tanınmasını ve ulusal ve uluslararası inşaat endüstrisi ile yakın temasta bulunmasını sağlayan Dun & Bradstreet Veritabanı (D&B), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Urban Land Institute (ULI) kuruluşlarının bir üyesi olma süreci devam etmektedir.

Sahip olduğumuz Sertifikalar

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO International Organization for standardizasyon' un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim standardıdır. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelidir.

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır. 
 
İş Sağlığı ve Güvenliği ; Bir kuruluşun gerçekleştirdiği faaliyetlerden etkilenen tüm insanların (çalışanların, geçici işçilerin, alt yüklenici çalışanlarının, ziyaretçilerin, müşterilerin ve işyerindeki herhangi bir kişinin) sağlığına ve güvenliğine etki eden faktörler ve koşulların bütünüdür.

Tel: 444 3 448
Fax: 0216 511 0715
Email: info@demirligrup.com
Adres: Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:53 İstanbul / Pendik

Demirli Grup Projeler Haritası

Demirli Grup Projeleri

Demirli Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.