|   |  Demirliler inşaat Firması
Demirliler inşaat

Demirliler inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 4

Demirliler inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Demirliler inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirliler inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirliler inşaat Hakkında

Kardeşlerin bir araya gelmesinden oluşan şirketimiz 30 yıllık geçmişindeki inşaat-taahhüt sektöründe başarıyla faaliyet göstermiş ayrı bir şirket olarak faaliyet gösteren Ekşioğlu İnşaat ile yollarını 1998 de birleştirerek 3E yapı Anonim şirketi kurulmuştur. Geçmişinde gösterdiği başarıları kısa süre içinde yapı alanında güvenilir seçkin projelerle adından söz edilen bir şirket haline geldi. Emniyet-Ekonomi-Estetik ilkesine dayanan standartlarıyla ve yeni teknolojinin getirdiği bilgilerle birleştirerek tüm şirket ortaklıklarının severek yaptığı işimizde ilerlemek üzere başladık. Geçmiş dönemde birçok Kamu binası ve özel yapılarla imza atık. Şimdide geçmişten geleceğe bir şikayet yaşamadan gelecekte geçmişin bilgi birikimini kullanarak yine şikayet almadan iş yaşantımıza devam ettirecektir. 
120.000 m2 aşan inşaat tecrübesini gerek değerli arsa sahipleri gerekse değerli müşterilerimizle gelecekte nice m2 leri mutlu, güvenilir ve nitelikli konut projelerinle birlikte gerçekleştirecektir.
Dünya standartlarındaki teknolojik donanımı, kalifiyeli kadrosu, işinde nitelikli çalışma prensiplerini edinmiş çözüm ortaklarımızla konut, villa, sosyal tesis, iş yeri, kanalizasyon, içme suyu, doğalgaz, yağmur suyu, iletişim hatları, enerji hatları, çevre düzenlemesi, yol, mimari tasarım ve modelleme, müşavirlik alanlarında hizmet vererek, önce ‘ kaliteli yaşam ’ ilkesiyle sürdüreceğiz.

Tel: 0216 457 5352
Fax: 0216 457 5352
Email: info@demirliler.com.tr
Adres: Piri Reis Cad. Çınar San. Sit. B Blok Kat 2 No:65 İstanbul / Maltepe

Demirliler inşaat Projeler Haritası

Demirliler inşaat Projeleri

Demirliler inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.