|   |  Demirset Firması
Demirset

Demirset

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Demirset, konut, ofis ve residence projeleri, Demirset hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirset ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirset Hakkında

HAKKIMIZDA

Temelleri 2006 yılında atılan Demirset, uzun yıllar altyapı sektöründe oluşan mühendislik ve taahhüt gerçekleştirme tecrübesini 2015 yılında Suudi Arabistan merkezli bir grupla birleştirerek kurulmuştur. Bu güçbirliği şuanda İstanbul merkezli olarak konut, ofis ve arsa yatırımlarına devam etmektedir. Demirset önümüzdeki yıllarda değerlendirme sürecinde bulunan birçok değerli projeye de imza atmayı planlamaktadır.

Demirset, konut, ticari ve altyapı üretimi ile gayrimenkul yatırımları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye ve yurt dışında faaliyetlerine devam etmektedir. 2007 yılından itibaren İstanbul merkezli olarak çalışmaları yürüten Demirset, güvenli ve yenilikçi bakış açısıyla istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Demirset, uzmanlık alanında öncü fikirleri hayata geçiren ve bu alandaki uygulamalarına adapte eden bir anlayışla çalışmaktadır. Hizmet verdiği lokasyonlarda müşterileri, yatırımcıları ve çalışanları için yeni değerler ortaya koyma vizyonuyla hareket etmektedir..

MİSYONUMUZ

Sektöründe kurumsal yapısı ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirket olmak, sağlıklı bir büyüme sağlayarak ülke ekonomisine değer katmak.

Telefon: 0216 504 6218
Fax: 0216 504 6218
Email: info@demirset.com
Adres: Tantavi Mahallesi Estergon Caddesi No:24 Exen Kule F/376 Kat:32 Ümraniye İstanbul

Demirset Projeler Haritası

Demirset Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.