|   |  Demirtaş İnşaat Firması
Demirtaş İnşaat

Demirtaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1967

  • Proje Sayısı : 2

Demirtaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Demirtaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Demirtaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Demirtaş İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
DEMİRTAŞ İNŞAAT KAZANDIRAN PROJELER İNŞAA EDER
 
1967 yılında kurulan Demirtaş İnşaat, HAKKI DEMİRTAŞ tarafından kurulmuş olup ikinci nesil olarak Y.YAŞAR DEMİRTAŞ İnşaat olarak iş hayatına devam etmektedir ve inşaat sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur. Geçen bunca zamanda birçok projeye imza atan Y.YAŞAR DEMİRTAŞ inşaat ismini geçmişte olduğu gibi gelecekte de daha ileriye taşımak sorumluluğunu kendinde hissetmiştir.
 
Y.YAŞAR DEMİRTAŞ inşaat kuruluşundan bu yana üstlendiği projeleri zamanında ve sorunsuz olarak sonuçlandırmıştır. Şirketin gerçekleştiği bu başarılı çalışmalar şirketi daha üst düzeye taşımıştır.
 
Y.YAŞAR DEMİRTAŞ inşaat, müşterilerin kendilerini huzurlu, mutlu ve güvende hissedebilecekleri, doğa kent ve yapı uyumunu konforla birleştirip kaliteli yaşam alanları oluşturmaktadır. Estetik açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturmak, kaliteden ödün vermeden yüksek standartlı malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterinin zamanına ve haklarına saygı duymak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ve aynı zamanda sadece satış değil satış sonrası takip yapmaktadır. Y.YAŞAR DEMİRTAŞ inşaat sattığı her konut sahibini ailenin bir ferdi olarak kaydedip büyük bir aile olmanın güzelliğini de yaşamıştır.

Tel: 0216 366 2828
Fax: 0216 366 2828
Email: info@demirtasinsaat.net
Adres: Y. Yaşar Demirtaş İnşaat Demirtaş Palas Pendik Yayalar İstanbul / Pendik

Demirtaş İnşaat Projeler Haritası

Demirtaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.