|   |  Denge inşaat Firması
Denge inşaat

Denge inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 24

Denge inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Denge inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Denge inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Denge inşaat Hakkında

*Denge İnşaat Tarihçesi Hakkında

Deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosuyla inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Denge İnşaat Mimarlık, 1997 yılında, Mesut Geniş ve Ziya Denizoğlu tarafından, ‘‘dürüstlük‘‘ ve ‘‘girişimcilik‘‘ ilkelerine dayalı kuruldu. İlk yıllarında, inşaat ve ahşap ürün imalatı sektörlerinde hizmet veren Denge İnşaat Mimarlık, yurtiçinde 350.000 metrekarenin üzerinde konut, otel, ticari alan, spor tesisi projesi gerçekleştirdi.

1998 yılında, uluslararası ilişkilerini geliştirip, yeni yatırımlar yapma planıyla Moskova ofisini açan Denge İnşaat Mimarlık, Rusya‘da gerçekleştirdiği, 50.000 metrekareyi aşan proje ile faaliyet alanını genişleterek hizmet çapını Türkiye sınırları dışına taşıdı. Burada gerçekleştirdiği projelerden aldığı güçle, Bulgaristan ve Gürcistan‘da da faaliyete geçerek, hizmet verdiği ülke sayısını 4‘e çıkardı. Yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyan, mimari devrim içerisindeki bu eski Sovyet ülkelerinde; konut, otel ve ticari alanlar başta olmak üzere, toplamda 100.000 metrekarenin üzerinde proje gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, Türkiye‘yi başarıyla temsil etti. İnşaat, Mimari ve İç Mimari konularında hizmet veren Denge İnşaat Mimarlık, 4 ülkeye yayılan ofislerinde, çalışanlarına, dolayısı ile insana da doğru yatırım yapmakta. ‘‘ Kaliteli imalat‘‘, ‘‘ vaktinde teslim‘‘, ‘‘ doğru fiyat‘‘ ve ‘‘ müşteri memnuniyeti ‘‘ ilkelerine bağlı kalarak gelişimine devam etmektedir.

Bugüne kadar, 4 ülkede, toplam yarım milyon metrekareye yaklaşan inşaat gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, yaptığı yeni yatırımlarla hizmete devam etmektedir.

*Denge İnşaat Konut Projeleri

Denge Ömerpaşa 51, Denge Kaşaneler 5, Denge Ethem Efendi 108, Denge Çınarlı 6, Denge Sarıgül 16, Denge Ihlamur 2, Hasan Bedrettin 1, Denge Ülke 21, Denge Konuralp 3, Denge Çolak İsmail 4, Denge Mehtap 7, Denge Ulus

*Denge İnşaat Residence Projeleri

Denge Sahra 22, Denge Ataşehir, Denge Vapuryolu 13

*Denge İnşaat İletişim Bilgileri

Adres: Erenköy, Ethem efendi Caddesi Ülke Sokak No:21/1 34738 Kadıköy – İstanbul

 

Telefon: +90 216 369 30 36 Pbx.

E-Mail: denge@dengeinsaat.com

http://dengeinsaat.com/

 

Tel: 0216 369 3036
Fax: 0216 369 3264
Email: denge@dengeinsaat.com
Adres: Erenköy, Ethem efendi Caddesi Ülke Sokak No:21/1 34738 İstanbul / Kadıköy

Denge inşaat Projeler Haritası

Denge inşaat Projeleri

Denge inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.