|   |  Denge Yapı Firması
Denge Yapı

Denge Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 5

Denge Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Denge Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Denge Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Denge Yapı Hakkında

Türkiye’de 2000’li yılların başından itibaren gelişen konjoktürde, hayal edilen kalkınma ve büyüme hedefleri için ‘BİZ’ de elimizi taşın altına soktuk ve Denge Yapı’yı kurduk’ diyor Abdullah Bayram.
 
Evet; 2004 yılında bu düşünceyle kurulan Denge Yapı, geride bıraktığımız yıllar içerisinde yüzlerce aileyi, beton yığınlarına hapsetmeden, yeşillikler ve doğayla iç içe yaşayabilecek güvenli ve elit yaşam alanları kurarak ev sahibi yaptı.Kuruluşundan bugüne, yüzlerce insanın yaşamına değer katıp, müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüyor.

Denge Yapı doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştireceği projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve 'garantili' yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

İstanbul’da kişi başına 6,5 m2 yeşil alan düşerken biz sağlıklı bir insanın gereksinim duyduğu 10 m2 yeşil alanı projelerimizde hayata geçirmeyi başardık. Geride bıraktığımız yıllarda tamamladığımız 3 projeyle bambaşka hayatlara dokunduk ve belki de bambaşka gelecekler yaşanmasına vesile olduk. Bunları gerçekleştirirken ki en önemli mottomuz; ‘bina değil gelecek inşaa ediyoruz’ oldu.

Biz, Denge Yapı olarak, vizyoner yönetici kadromuz, dinamik, genç ve çalışkan personelimizle beraber kaliteyi ve konforu siz
değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde tamamladığımız Begonya Evleri , Sümbül Evler ve Mimoza Evleri Projeler’inin yanı sıra gelecekte adından söz ettirecek yeni projeler için yoğun ve hummalı bir çalışma içerisindeyiz.Daha önceki projelerde edindiğimiz tecrübeler ve belirlediğimiz vizyon doğrultusunda işimizde sürekli kendini geliştiren, yenileyen, araştıran ve sonuçta hep daha iyi olmayı, sektörün başatlarından biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşırken de vahşi kapitalist yöntemler yerine insan ve insan sağlığı odaklı yöntem ve çözümler geliştirmek, griyi yeşilin arasına hapsetmek ve en nihayetinde ‘mutlu bireylerin’ yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Denge Yapı kurulduğu ilk günden beri güvenliğin, konforun, kalitenin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar inşa etmiştir. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları tasarlamıştır. Hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bundan sonraki çalışmalarında da bu hedeften şaşmamayı ilke edinmiştir.

Sektörde parmakla gösterilen bir marka olmak için ilk başladığımız günkü heyecanımızla ve şimdiki deneyimlerimizle gece gündüz demeden planlıyor ve hayata geçiriyoruz...

Geleceğimiz için çalışıyor, geleceğimiz için düşünüyor, geleceğimiz için araştırıyor ve geleceğimize yatırım yapıyoruz. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. 

Tel: 0216 377 2778
Fax: 0216 377 2329
Email: info@dengeyapias.com
Adres: Çarşı Mah. Enis Akaygen Sk. No: 11 Yakacık İstanbul / Kartal

Denge Yapı Projeler Haritası

Denge Yapı Projeleri

Denge Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.