|   |  Derman İnşaat Firması
Derman İnşaat

Derman İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Derman İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Derman İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Derman İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Derman İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Tarihçe

Başarılarını 1992 yılından bu yana sürdüren DERMAN İNŞAAT ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir firma olmuştur.Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen DERMAN İNŞAAT, özellikle konut projeleri, işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır. Firmamız bu güne kadar yapmış olduğu her türlü müteahhitlik, taahhüt,mühendislik hizmetini verebilecek teknik alt yapıya sahiptir.Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.

Misyon

DERMAN İNŞAAT olarak yenilikçi bakış açısı, kalite bilinci, sürekli gelişme açık dinamik yapısı, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ile insanın tüm ihtiyaçlarını ve fazlasını karşılayabilecek yuvalar, yaşam alanları, projeler sunmak.

Vizyon

Vizyon:Temeli insana ve doğaya saygı olan, kalite ve güvenlikten ödün vermeden sunduğu ekonomik çözümlerle bireyin tüm beklentilerini bir arada bulabileceği Türkiye’nin gurur duyduğu ve dünyada örnek sayılabilecek projeler üretmek.

Telefon: 0262 260 0178
Fax: 0262 260 0178
Email: info@dermaninsaat.com
Adres: Karabaş Mh. Leyla Atakan Cad. No:6/6 (Leyla Atakan), 41100 İzmit, Türkiye

Derman İnşaat Projeler Haritası

Derman İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.