|   |  Destek Group Firması
Destek Group

Destek Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Destek Group, konut, ofis ve residence projeleri, Destek Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Destek Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Destek Group Hakkında

Hakkımızda

Destek Group, 35 yıl önce Destek Patent ile başlayan yolculuğunu bugün; sınai haklardan, kurumsal danışmanlığa, inşaattan, modern tarım ve bilişime kadar bir çok farklı alanda başarıyla devam ettirmektedir.

İştiraklerimiz

Destek Patent
Destek Patent, 1983 yılında sınai haklar alanında hizmet vermek amacıyla Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz öncülüğünde Bursa’da kurulmuştur. Faaliyetlerinin temelini; sınai mülkiyete konu olan, marka, patent, tasarım tescili için vekillik ve danışmanlık oluşturmaktadır.

Sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek global pazarlarda müşterilerinin rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkan Destek Patent, 35 yılı aşan sektörel deneyimin getirdiği bilgi ve birikiminin gücüyle müşterilerine; hızlı, güvenilir, faydalı ve katma değeri yüksek hizmetler sunmaktadır.

Destek Patent bugüne kadar; ulusal ve uluslararası alanda  200.000’den fazla “Marka”, 40.000 üzerinde “Patent/Faydalı Model”, 300.000’e yakın “Tasarım”a  danışmanlık ve vekillik yapmıştır.

Destek Global
Bir danışmanlık şirketi olan Destek Global; Destek Group’un finans, yönetim ve eğitim odaklı birikimini müşterileri ile paylaşıyor. Şirketlerin ihtiyaç duydukları finansal ve iş yönetimi danışmanlığında “tek noktadan tam çözümler” üretme ve “müşterilerine kazandırarak kazanma” gibi önemli iki misyonu üstleniyor. Destek Global, alternatif finansman metotları ve yönetim stratejileri uygulayarak orta ve büyük ölçekli şirketleri finansal ve stratejik açıdan destekliyor, uygun koşullarda iştirakler kuruyor.

Her biri alanında uzman profesyonel danışmanlardan oluşan ekibiyle Destek Global, müşterilerinin ve iştiraklerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, stratejik yönetim danışmanlığından kurumsal gelişime, şirket birleşme ve devralmalarından finansal çözümlere, eğitimden inovasyon yönetimine, teşvik ve belgelendirmeden marka yönetimine kadar farklı konularda firmaların rekabet güçlerini geliştirmesine ve global stratejiler üretmesine katkıda bulunuyor. 

Destek İnşaat
Grubun inşaat sektöründeki yatırımlarına yön veren Destek İnşaat; modern, güvenilir, konforlu iş ve yaşam alanlarının mimarı oluyor. 

Destek Modern Tarım
Sürdürülebilir stratejilerin ışığında “İyi Tarım” uygulamaları gerçekleştiren Destek Modern Tarım; ürün, toprak ve üretim danışmanlığındaki uzmanlığı ile sektöre inovatif bir bakış açısı kazandırıyor.

Telefon: 0212 329 0000
Fax: 0212 346 0264
Email: info@destekgroup.com.tr
Adres: Eclipse Business D Blok No.5 Maslak 34398 Istanbul - Türkiye

Destek Group Projeler Haritası

Destek Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.