|   | 
Di Yapı

Di Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Di Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Di Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Di Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Di Yapı Hakkında

Firmamız, kuruluş merkezi olan Ankara`da ve şubesi bulunan İstanbul`da, kamu kurum ve kuruluşlarına, ilçe ve büyükşehir belediyelerine ve özel sektöre ait çok sayıda taahhüt ve projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Kuruluşundan bu yana başta toplu konutlar olmak üzere kamu binaları, belediyelere ait tesisler, okullar, banka şubeleri ve alt yapı işleri gibi birçok projeye imzasını atan Di İnşaat, inşaat sektörünün vazgeçilmez yanı olan proje hizmetlerini de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmamız toplu konut ve villa inşaatları alanında gerek taahhüt, gerekse kat karşılığı yöntemiyle çalışmaktadır.

Di İnşaat olarak, inşaat alanındaki deneyimimizi restorasyon alanına da taşıdık. Kültür varlıklarımızın doğru bir şekilde belgelenip, korunması gerektiğinin bilinciyle hareket ederek, uzmanlardan oluşan teknik ekibimiz ile gerek uygulamada, gerekse proje hazırlanması konusunda, almış olduğumuz işleri en kısa zamanda tamamlayarak ülkemizdeki sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

Tel: 0212 321 3757
Fax: 0212 321 3757
Email: info@di.com.tr
Adres: Seyrantepe Mahallesi Cendere Caddesi, Vera Residence Şantiyesi (Opet Yanı) Seyrantepe İstanbul / Şişli

Di Yapı Projeler Haritası

Di Yapı Projeleri

Di Yapı Haberleri

  • Vera Residence’ta 351 bin TL’ye!
    Di Yapı

    Vera Residence’ta 351 bin TL’ye!

    6 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Vera Residence’ta; 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor.Banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen projede;1+1 daireler 351 bin TL’den,2+1 daire...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer