|   |   | 

Dijital Dünya Paris'te Buluşuyor!

Avrupa'da dijital dünyanın en önemli etkinliklerinden biri olan ve en önemli rerklamverenlerin, ajansların, medya şirketlerinin ve medya endütrisi uzmanlarının biraraya geldiği Interact Konferansı'nın 8'incisi bu sene, 21-22 Mayıs tarihlerinde Paris'te düzenleniyor.

Dijital Dünya Paris'te Buluşuyor!

Bu sene 20-21 Mayıs tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek olan Interact Konferansı'na katılım yüksek. Birçok teknoloji firması bir araya geliyor. Kkonferansta yerli reklam, programlı ticaret, dijital ölçümler ve dijital reklam yatırımcılığı, ticari büyüme ve pazar liderliği için yenilikler gibi daha birçok konu ele alınacak.

Etkinlikte Facebook'tan James Quarles, Twitter'dan Josh Grau, IBM Fransa'dan Didier Barbé gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak. Ayrıca reklam veren markalar ve değişim için gerekli araçlar tartışılacak. Konferansta AOL International, BBC, BNP Paribas, Buzzfeed, Dailymotion, Google, Linkedin, Microsoft Europe gibi firmalar yer alıyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer