|   |  Dilek Holding Firması
Dilek Holding

Dilek Holding

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 1

Dilek Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Dilek Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dilek Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dilek Holding Hakkında

DİLEK HOLDİNG

Başkanın Mesajı

Değerli paydaşlarımız,

Dilek Holding temellerinin atıldığı 1974 tarihinden beri ticaretin birçok alanında faaliyetlerde bulundu.

Zaman içerisinde  tekstilden inşaata, elektronikten turizme büyüme fırsatı sunan her sektörde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk.
Kurum kültürümüz ve çalışma anlayışımız; ailemizin Gaziantep Nizip’te kurduğu içinde tekstilden beyaz eşyaya birçok ürünü barındıran dükkandan İstanbul Tahtakale’ye uzanan ticaret hayatının birikimi olarak geleceğe taşıdığımız en büyük değer.
Çocuklarımıza, gelecekleri için ne şekilde örnek olmak istiyorsak, ne öğütlüyorsak; kuruluşumuzun tüm iştiraklerinde bizimle bu aileyi genişletmeye gayret gösteren arkadaşlarımızla da aynı kültürü paylaşıyoruz.

Çok genç yaşlarda atıldığımız iş hayatında, el aldığımız büyüklerimizin bize kazandırdığı dürüstlük, çalışkanlık ve girişimcilik ruhu, günümüzde hizmette en üst düzey kalite anlayışı ve uluslararası çapta işbirlikleriyle taçlanarak derinleşmeyi sürdürüyor.

Zaman içinde çok farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübeden beslenen bir yönetim anlayışını, öğrenmenin ve kendimizi geliştirmenin sonu olmadığını her sabah kendimize hatırlatarak ileri taşımaya çalışıyoruz.
İştiraklerimizde bizimle birlikte çalışan uluslararası alanda çok deneyimli sektör profesyonellerinin iş yapma şekillerini, kurum kültürümüzle birleştirerek hizmet sunduğumuz her alanda mükemmeli hedefliyoruz.
Muradımız, şimdiye kadar el attığı her işte öncülüğü ve itibarı ile tanınan Dilek Holding’i sürdürülebilir bir büyüme ile, turizm sektörü öncelikli olmak üzere, iş yaptığı her alanda lider grup haline getirmek.

Biz hem alaylı, hem mektepliyiz.

Tahtakale’de aldığımız iş ahlakını ve eğitimi, yurtdışındaki okullarda sürdürdük. Hala iş yapmaya başladığımız her yeni alanda kendimizi geliştirmeye çaba sarf ediyoruz.
Bu çalışma prensiplerimiz dolayısıyladır ki; ticaret hayatımız boyunca hiçbir dostumuza karşı boynumuz bükülmedi.

İşte bu yüzden, siz değerli paydaşlarımızın güveni ve profesyonel ekibimizden aldığımız güçle, her dönemde olduğu gibi ilerleyen yıllarda da kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştireceğimize olan inancımız tam.

Dilek Holding, yeni pazarlar ve yarattığı yeni iş alanlarıyla vizyon coğrafyasını genişleterek paydaşlarına ve Türkiye ekonomisine sağladığı katkıyı gelecekte de büyüterek sürdürecek. Zira en tepeden en aşağıya Dilek Holding ailesinin bir parçası olmak, bu bilinçle çalışmayı gerektirir.

Saygılarımla,

Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı
Adil Dilek....

 

Yönetim Kurulu

Adil DİLEK : Yönetim Kurulu Başkanı

İskender DİLEK : Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cihat GÖKER : Yönetim Kurulu Üyesi

Bilal Can DİLEK : Yönetim Kurulu Üyesi

Serdar Alp TURAN : Genel Kordinatör

Tarihçemiz

2001 yılında Starwood Grubu’nun Türkiye’de yaptığı ilk franchise anlaşması ile turizm sektörüne adım atan ve Sheraton Çeşme Hotel’i açan Dilek Holding, 2013 yılında Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera ile şehir otelciğine girdi. Dilek Holding, 2014 yılında yine Carlson Rezidor Grubu’na bağlı  Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli’yi açtı. Dilek Holding, Marmaris’te açacağı oteli ile turizm sektöründe büyümeye devam edecek.

Dilek Holding 2014 senesinde Hamdi Restaurant Şişli ve Hamdi Restaurant Pera ile yeme-içme sektöründe de yer almaya başlamıştır.

Vizyon - Misyon

VİZYON
Dilek Holding olarak vizyonumuz; başarı odaklı bir yaklaşımla yer aldığımız tüm sektörlerde markalarımızla 'lider grup' konumuna erişmek, paydaşlarımıza ve ülke ekonomisine değer katmaktır.

MİSYON
Sektöründe öncülüğü ve itibarı ile tanınan Dilek Holding, yenilikçi bakış açısı ile sürdürülebilir hedefler yürütmektedir.

Uluslararası çapta işbirlikleriyle; sektörünün gerekliliklerini en üst düzey kalite anlayışı ile yerine getiren kuruluşumuz güvenilir, kalıcı ve büyüyen bir oluşum olma özelliğini, bünyesindeki profesyonel ekiplerin çalışmaları sayesinde, her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlar.

Telefon: 0212 371 1000
Fax: 0212 371 1015
Email: info@dilekholding.com
Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Metrocity A Blok No:171 Kat:14 34330 Şişli / İstanbul

Dilek Holding Projeler Haritası

Dilek Holding Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.