|   |  Dilruba Gayrimenkul Firması
Dilruba Gayrimenkul

Dilruba Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Dilruba Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Dilruba Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dilruba Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dilruba Gayrimenkul Hakkında

Misyon

Çağdaş yapı tekniklerini kullanarak,uluslararası kalite standartlarına uygun,güvenli modern konut ve endüstriyel tesis yapılar üretmek.
Sahip olduğu sermaye gücünü ve kalitesini,yarattığı örnek projeler ve müşteri memnuniyeti ile bir araya getirerek, yurtiçi ve yurtdışı inşaat sektörlerinde önder bir yapı firması olmak.

Vizyon

İnşaat ve turizm sektöründe yıllardan beri kazandığımız tecrübeyi de arkamıza alarak oluşturduğumuz projelerimizde hak üzerinde Hakkın rızasını kazanarak insanımıza bu yolda bir yapı taşı oluşturmak.

 

 

Hizmetlerimiz

 

Antalya  ve Bodrum Bölgelerinde bulunan ve mutaasıp ailelerimize 5 yıldız standartlarında hizmet vermekte olan AK – GÜL Patara Otel, AK – GÜL Pandora Beach Otel , AK – GÜL Bodrum De Luxe Otel  ve AK – GÜL Bodrum Beach Otel otellerimizin işletmeciliğini yaparak , Türkiye şartlarında eksik olarak nitelendirebileceğimiz alternatif yaz turizminin önemli bir ayağını oluşturmaktayız.Bunun yanında kendi çehresinde özgün bir sistem olan , Gold Üyelik kavramı ile yurt içinde tatil yapma imkanı sunmaktayız.

Bunun yanında Türkiye’nin birçok bölgesinde icra ettiğimiz inşaat faaliyetleri ve imar projeleriyle inşaat ve emlak sektöründe söz sahibi bir konumda bulunmaktayız.

Antalya Bölgesinde bulunan ve mutaasıp ailelerimize 5 yıldız standartlarında hizmet vermekte olan grup otellerimizin işletmeciliğini yaparak , Türkiye şartlarında eksik olarak nitelendirebileceğimiz alternatif yaz turizminin önemli bir ayağını oluşturmaktayız.

Tel: 0212 621 8585
Fax: 
Email: info@dilrubagayrimenkul.com
Adres: İstanbul / Fatih

Dilruba Gayrimenkul Projeler Haritası

Dilruba Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.