|   |  Dinamik Yapı Firması
Dinamik Yapı

Dinamik Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 2

Dinamik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Dinamik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dinamik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dinamik Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Dinamik Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1988 yılında A. Vefa Küçük tarafından kurulmuştur. Grup şirketlerimizden Cenk Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gayrimenkul, turizm, inşaat ve enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu hedefler doğrultusunda grup bünyesinde sahibi olduğu gayrimenkullerin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi, yeni gayrimenkullerin grup bünyesine katılması ve taahhüt alanlarında hızlı adımlarla yoluna devam etmektedir.
 
Dinamik Yapı, sektöründe modern, marka değeri yüksek, müşterilerinin her alanda ihtiyaçlarını karşılayan, konut, ofis, alışveriş ve yaşam merkezleri geliştirmeyi ve inşa etmeyi temel hedefi haline getirmiştir.
 
Her bir lokasyonun ve projenin kendine özgü çözümler gerektirdiğinin bilincinden yola çıkan Dinamik Yapı, tecrübeli ve yaratıcı mimar ve mühendislerinden oluşan kadrosu ile bireysel ve genel ihtiyaçlara uygun yeni, özel, A plus, teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, değişen dünyanın trendlerini ve gereksinimlerini takip eden tasarımlar geliştirmekte ve inşa etmektir.
 
Modern kentleşmenin oluşumunda çok önemli bir adım olan Kentsel Dönüşüm projeleri, Dinamik Yapı`nın konut sektöründe büyüme planlamasında yer almaktadır. İstanbul, Kadıköy Bölgesinin en özel yerlerinde Kentsel Dönüşüm Projelerinin inşaatlarına başlanılmış ve İstanbul`un elit semtlerinde yeni projeler üzerinde çalışılmaktadır.
 
BAŞKANIN MESAJI

Sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe 25 yıllık yurt içi ve yurt dışı tecrübemiz ve modern mimari yapı anlayışımızla, Dinamik Yapı seçkin, yaratıcı ve ehil çalışanları ile birlikte sektörünün öncü şirketleri arasında yer alabilmek amacıyla hiç durmadan çalışmayı sürdürmektedir. Grubumuzun ana faaliyet konularından gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründe stratejik büyüme planlamasında şirket felsefesini ve çizgisini yansıtan, dünya trendlerini takip eden, kişiye özel ve genel ihtiyaçları karşılayan projeler geliştirmeye ve bunların inşaatını gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. İnşaatlarımızda yüksek kalite, konforlu yaşam, doğru çözümler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız bilgi ve tecrübemizle birlikte projelerimize en güzel şekilde yansımaktadır. Hedefimiz, başta konut projeleri olmak üzere ofis, alışveriş ve yaşam merkezi projelerimizde ihtiyaçları önceden gören, yarınları düşünebilme bilinci içinde, marka değeri yüksek, çevreye duyarlı, farklılık yaratan “Kalıcı, kaliteli, güvenli ve yeni yaşam standardı” sloganı ile sektördeki saygın ve güvenilir yeni yaşam tarzı sunan projeler inşa etmeye devam etmektir. Yeni projelerimizde birlikte olmayı diliyorum. 
 
Sevgi ve Saygılarımla
 
A.Vefa Küçük 
Yönetim Kurulu Başkanı
 
 

Tel: 0216 362 9494
Fax: 0216 362 9418
Email: info@dinamik-yapi.com
Adres: Nida Kule İş Merkezi Değirmen Sok. No:18 Kat: 16 34742, Kozyatağı İstanbul / Kadiköy

Dinamik Yapı Projeler Haritası

Dinamik Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.