|   |  Diril Demir Çelik Firması
Diril Demir Çelik

Diril Demir Çelik

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 0

Diril Demir Çelik, konut, ofis ve residence projeleri, Diril Demir Çelik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Diril Demir Çelik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Diril Demir Çelik Hakkında

DİRİL DEMİR

Diril Demir Çelik San. Ve Tic. A.Ş. 2010 yılında İstanbul’da İkitelli Organize Sanayi bölgesinde faaliyete geçmiştir. Diril Group bünyesindeki firmalardan biri olan Diril Demir Çelik San. Ve tic. A.Ş. sıcak haddelenmiş profil konusunda bölgede gördüğü açığı gidermek amacıyla kurulmuştur.
Diril Demir Çelik San. Ve Tic. A.Ş.’nin de içinde bulunduğu Diril Group bünyesinde 5 firmasıyla inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Diril Group şirketleri, bulundukları sektörler içinde her zaman bilinir ve yenilikçi konumda olmuşlardır. Grup Koordinatörlüğü altında kurumsal bir yönetim ve organizasyona sahip olan yönetim kadrosu, Diril ailesi tarafından belirlenmiş olan ürüstlük, iyi bilinirlik, her gün yenilenme, rekabet ve çok çalışma prensiplerini iş yapmanın ana esası olarak görerek çalışmaktadırlar.

VİZYON
Görünenden daha büyük ve köklü olmak, talep edilenden daha iyi hizmet vermek.

MİSYON
Çalıştığı sektörü ve aktörlerini iyi tanıyan, paydaşlarının beklentileri ile beraber, topluma karşı sosyal görevlerini de eşit büyüklükte gören yönetim, teknoloji ve hizmette yenilenici bir zihniyetle hareket eden, dürüst bir yapıya sahip şirketler olmak.

STRATEJİ
Diril Group’un kurumsal stratejisi üç ayak üzerine inşa edilmiştir. Bilinir ol , Rekabetçi ol, Yenilikçi ol Bilinir ol, diyen Diril Group, sirketlerinin bulunduğu sektörlerde büyüklüğü ile, hizmet kalitesi ile her zaman ilk akla gelen olmayi amaçlamaktadir. Rekabetçi ol, diyen Diril Group, yapılan işin her aşamasında önce kendiyle, sonra tüm aktörlerle daha iyisi için rekabet ederek pazarında rekabet avantajını sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilenmeci ol, diyen Diril Group yaptığı işleri hergün tekrar inceleyerek, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışmasi ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Tel: 0212 446 9944
Fax: 0212 446 9963
Email: info@yasamplus.com
Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İstanbul / Başakşehir

Diril Demir Çelik Projeler Haritası

Diril Demir Çelik Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.