|   |  Diril Group Firması
Diril Group

Diril Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Diril Group, konut, ofis ve residence projeleri, Diril Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Diril Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Diril Group Hakkında

DİRİL GROUP

Genelde inşaat sektöründe yoğunlaşmakla beraber Diril Group şirketleri, ait oldukları tüm sektörler içinde her zaman bilinir ve öncü konumda olmuşlardır.
Grup Koordinatörlüğü altında kurumsal bir yönetim ve organizasyona sahip olan yönetim kadrosu, Diril ailesi tarafından belirlenmiş olan dürüstlük, iyi bilinirlik, hergün yenilenme, rekabet ve çok çalışma prensiplerini sayıları 500′e varan tüm çalışanlarıyla beraber özümsemiş bir halde uygulamaktadır.

VİZYON
Görünenden daha büyük ve köklü olmak, talep edilenden daha iyi hizmet vermek.

MİSYON
Çalıştığı sektörü ve aktörlerini iyi tanıyan, paydaşlarının beklentileri ile beraber, topluma karşı sosyal görevlerini de eşit büyüklükte gören yönetim, teknoloji ve hizmette yenilenici bir zihniyetle hareket eden, dürüst bir yapıya sahip şirketler olmak.

STRATEJİ
Diril Group’un kurumsal stratejisi üç ayak üzerine inşa edilmiştir. Bilinir ol , Rekabetçi ol, Yenilikçi ol Bilinir ol, diyen Diril Group, sirketlerinin bulunduğu sektörlerde büyüklüğü ile, hizmet kalitesi ile her zaman ilk akla gelen olmayi amaçlamaktadir. Rekabetçi ol, diyen Diril Group, yapılan işin her aşamasında önce kendiyle, sonra tüm aktörlerle daha iyisi için rekabet ederek pazarında rekabet avantajını sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilenmeci ol, diyen Diril Group yaptığı işleri hergün tekrar inceleyerek, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışmasi ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Şirketimizde uygulanmakta olan inşaat işlemleri için uygulanan kalite yönetim sisteminin yanı sıra, bu kaliteyi sağlayan en önemli unsur olan çalışanlarımızı olumsuz etkileyebilecek iş güvenliği risklerini değerlendirerek iş güvenliğine yönelik gerekli tedbirleri almak ve toplam kalite yolunda faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamızda tüm hammaddenin kaynağı olan doğaya şükranımızın bir göstergesi olarak en az etkileşimi sağlamak en önemli görevimizdir.

Tel: 0212 446 9944
Fax: 0212 446 9963
Email: info@yasamplus.com
Adres: Mahmutbey Merkez Mah. İnönü Cad. No:25 İstanbul / Bağcılar

Diril Group Projeler Haritası

Diril Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.