|   |  Diva İnşaat Firması
Diva İnşaat

Diva İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Diva İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Diva İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Diva İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Diva İnşaat Hakkında

Yeni bir İzmir hayali ile yola çıktığımız ilk günden bugüne hayalleri inia etmek, arkamızda inşaat değil eserler bırakmak, yapılanı değil yapılmayanı yapmak için aynı enerji ve heyecanla yolumuza devam ediyoruz.

Biz Diva İnşaat olarak, standartların ilerisindeki kalite anlayışı ile teknolojinin geldiği son noktadaki olanakları kullanarak, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek işlevsellik ve estetiğin birbiri ile uyumunu en üst düzeyde tutarak, en ince detaylara dahi büyük önem vererek topluma karşı sorumluluk bilinci ile hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yaşam alanları inşa ediyoruz.

Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma mistonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayat inşa etmeye devam edeceğiz.

Tel: 0232 400 2000
Fax: 0232 435 6888
Email: info@divainsaat.com.tr
Adres:  Rafet Paşa Mah. Yıldırım Bayezid Cad. 4013/1 Sok. No:2 İzmir / Bornova

Diva İnşaat Projeler Haritası

Diva İnşaat Projeleri

Diva İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.