|   |  Diztaş İnşaat Firması
Diztaş İnşaat

Diztaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Diztaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Diztaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Diztaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Diztaş İnşaat Hakkında

KALİTELİ ve GÜVENLİ PROJELER
 
1970 yılından bu yana tam 40 yıldır inşaat sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren Diril Group bünyesindeki Diztaş İnşaat, yapmış olduğu yatırımlar ile hem projelendirme hem de üretim aşamalarında tecrübe ve teknolojiyi birbirinden ayırmadan çağdaş, güvenli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor.
 
Gerçeğe dönüştürdüğü bir çok hayalde “insan” odaklı ve kaliteli çözümler sunmayı misyon edinerek imza projelerin altına adını yazdıran Diril Group, inşaat sektörü ile bağlantılı olan demir çelik, hazır beton ve inşaat malzemeleri sektörünü kapsayan güçlü ve tanınmış bir hizmet ağına sahiptir.
 
YaşamPlus projesinde siz değerli ev sahiplerine, yaşamları boyunca mutlu olacağı ve hakettiği standartları karşılayan bir proje hazırladık.
 
Yaşamınıza yepyeni standartlar eklemek için
 
YaşamPlus’a bekliyoruz.

DİZTAŞ

Genelde İnşaat Sektöründe yoğunlaşmakla beraber Diril Group şirketleri, ait oldukları tüm sektörler içinde her zaman bilinir ve öncü konumda olmuşlardır. Grup Koordinatörlüğü altında kurumsal bir yönetim ve organizasyona sahip olan yönetim kadrosu, Diril ailesi tarafından belirlenmiş olan dürüstlük, iyi bilinirlik, hergün yenilenme, rekabet ve çok çalışma prensiplerini sayıları 500′e varan tüm çalışanlarıyla beraber özümsemiş bir halde uygulamaktadır.

VİZYON
Görünenden daha büyük ve köklü olmak, talep edilenden daha iyi hizmet vermek.

MİSYON
Çalıştığı sektörü ve aktörlerini iyi tanıyan, paydaşlarının beklentileri ile beraber, topluma karşı sosyal görevlerini de eşit büyüklükte gören yönetim, teknoloji ve hizmette yenilenici bir zihniyetle hareket eden, dürüst bir yapıya sahip şirketler olmak.

STRATEJİ
Diril Group’un kurumsal stratejisi üç ayak üzerine inşa edilmiştir. Bilinir ol , Rekabetçi ol, Yenilikçi ol Bilinir ol, diyen Diril Group, sirketlerinin bulunduğu sektörlerde büyüklüğü ile, hizmet kalitesi ile her zaman ilk akla gelen olmayi amaçlamaktadir. Rekabetçi ol, diyen Diril Group, yapılan işin her aşamasında önce kendiyle, sonra tüm aktörlerle daha iyisi için rekabet ederek pazarında rekabet avantajını sağlamayı amaçlamaktadır. Yenilenmeci ol, diyen Diril Group yaptığı işleri hergün tekrar inceleyerek, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışmasi ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 
Diztaş Geri Dönüşüm, Diril Group şirketlerinin çatısı altında kurulmuş olup; dinamik, girişken, güvenilir ve doğruluktan ödün vermeyen,  tamamen doğal ve çevreci konular üzerine faaliyet alanları oluşturan ve bu doğrultuda çalışan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ülkenin yenilebilir, tüketilebilir enerji alanında ki ihtiyacını göz önüne alarak, dışa bağlılığını azaltmak ve ülkemizin tarımsal alanlarından elde edilen kanola çiçeği, ayçiçeği vb. yağların, biyo enerji ve endüstriyel alt yapı malzemelerine dönüştürmek üzere, 2008 yılında biyo dizel üretim iznine sahip olarak üretime geçmiştir.

Tel: 0212 446 9944
Fax: 0212 446 9963
Email: info@yasamplus.com
Adres: Mahmutbey Merkez Mah. İnönü Cad. No:25 İstanbul / Bağcılar

Diztaş İnşaat Projeler Haritası

Diztaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.