|   |  DKD Grup Firması
DKD Grup

DKD Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

DKD Grup, konut, ofis ve residence projeleri, DKD Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DKD Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DKD Grup Hakkında

Hakkımızda

DKD GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı gösteren, çalışanlarına değer veren ve aile olmayı benimseyen bir firma olmuştur.

13 yılda; toplam 50.000 metrekarenin üzerinde, 10 adet projede, 510 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

DKD GRUP gerçekleştirdiği projelerde yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaracak, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak, sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firma proje üretimi konusunda toplumun aile yapısı, ortak ahlak kuralları ve sosyal yaşam standartlarını ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği bölgelerde farklılık oluşturmayı ve ilk tercih olabilmeyi başarmıştır.

Müşteri ve arsa sahipleri memnuniyeti bizler için birinci sırada önem arz etmektedir. Planlama süreçlerine daha fazla zaman ayırmanın gereklilik olduğu inancıyla, kaliteli, uygulanabilir ve süreklilik sağlayacak projeler üretmek ve yerine getirilebilecek taahhütler vermek firmanın en hassas olduğu konu olarak ön plana çıkmaktadır.

İnşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan DKD GRUP İnşaat, günümüz şartlarında alıcı kitlesini belirleyerek, bu çizgi üzerinde proje üretimini devam ettirmektedir. Alınan araziler ve yapılan planlamalar doğrultusunda, gün itibariyle çok daha büyük projelere imza atmaya hazırlanmaktadır.

Telefon: 0216 232 2022
Fax: 0216 232 2022
Email: info@dkdgrup.com.tr
Adres: Çınardere mah. Ankara cad, No: 67/11, Pendik/İSTANBUL

DKD Grup Projeler Haritası

DKD Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.