|   |  DNY Dinay İnşaat Firması
DNY Dinay İnşaat

DNY Dinay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

DNY Dinay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, DNY Dinay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve DNY Dinay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

DNY Dinay İnşaat Hakkında

Hakkımızda

DNY Dinay İnşaat bir aile şirketi olarak İstanbul’da kuruldu.İnşaat mühendisliği ve mimarlık alanında aldıkları eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirket ortakları, yıllarca uygulama alanında edindikleri deneyimi Dinay İnşaat çatısı altında birleştirdiler. 
DNY Dinay İnşaat kurulduğu yıldan başlayarak, her türlü inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır. 
DNY Dinay İnşaat Müteahhitlik hizmetleri ile İstanbul Anadolu yakasının tanınan firmalarından biri olmuştur. 
DNY Dinay İnşaat deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir. 
Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük , kalite ve güvenilirlik olan DNY Dinay İnşaat, bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

KALİTE ve GÜVENİN ADRESİ...

Telefon: 0216 483 0555
Fax: 0216 483 0555
Email: info@dinay.com.tr
Adres: Kaynarca Mh. Aydınlı yolu Cd. No:146 Pendik/İST.

DNY Dinay İnşaat Projeler Haritası

DNY Dinay İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.