|   |  Doa Yapı Firması
Doa Yapı

Doa Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Doa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Doa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doa Yapı Hakkında

Doa Yapı Hakkında

İnşaat sektörüne yeni bir vizyonla giriş yapan DOA Yapı, eğitim, madencilik, bilişim, ağır sanayi gibi yüksek katma değer sağlayan alanlarda 20’nin üzerinde kurumsal markayı temsil eden Doğa Grup bünyesinde yer almaktadır.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin değer kazanan her ilinde\yerinde olma hedefiyle yola çıkan DOA Yapı, güçlü finansal yapısı, yenilikçi yönetim anlayışı ve tecrübeli ekibi ile öncelikli olarak merkezi lokasyonlarda kentsel dönüşüm projeleri geliştirmektedir. Ayrıca, inşaat sektöründeki proje geliştirme bilgi ve tecrübesini güçlü ortaklık modelleriyle sentezleyerek sektörde bilinirliliği yüksek bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Projelerinde doğa unsurunu göz önünde tutan DOA Yapı, konforu ve güvenliği yüksek, modern çizgiler taşıyan, bulunduğu bölgenin dokusuyla bütünleşik yaşam alanları geliştirmektedir.

 

Misyon ve Vizyon

Misyon

Türkiye’nin lider inşaat firmalarından biri olmak için yaratıcı ve yenilikçi fikirlerle hem çalışanlarına hem de müşterilerine hayal edilen yaşam alanları sunarken yatırımcısına her zaman değer kazanan projeler üretmek.

Vizyon

İnşaat sektöründeki en iyi müşteri odaklı firma olmak ve aranılan ideal yaşam alanlarını ulaşılabilir kılmak.

 

Yönetim Kurulu

FETHİ ŞİMŞEK: Yönetim Kurulu Başkanı

M. ERSAGUN ŞİMŞEK: Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

YUSUF GÖKMEN: Yönetim Kurulu Üyesi

AV. MEHMET OKATAN: Yönetim Kurulu Üyesi

Telefon: 0216 485 5070
Telefon: 0216 485 5071
Faks: 0216 485 5074
Email: info@doayapi.com.tr
Adres: Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G2 Blok N:4 K:1 Ataşehir / İstanbul

Doa Yapı Projeler Haritası

Doa Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.