|   | 
Doğa Gayrimenkul

Doğa Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 3

Doğa Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Doğa Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğa Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğa Gayrimenkul Hakkında

7 yılda 7 proje bitirerek 430 aileyi ev sahibi yaptık. Ekibimiz her geçen gün sizlerin ailemize katılmasıyla büyüyor ve güçleniyor.
 
2001 yılında inşaat sektörüne giren Doğa Gayrimenkul kısa zamanda farklı butik projelere imza atan genç ve dinamik bir firmadır. Finans, pazarlama ve insaat sektörlerinde farklı tecrübelere sahip üç genç iş adamının bir araya gelerek kurduğu firma,7 yıl içerisinde 7 farklı proje geliştirdi.
 
Bugüne kadar İde İş Merkezi, Doğa Country, Selenium Country, Meşe Park, Emirgan Evleri, Doğa 77 ve Doğa Hanımeli- Bodrum Projelerini bitirmiştir. 2010 yılı içerisinde Doğa Feriloft projesine hayat verecektir.
 
Doğa Gayrimenkul ailesi olarak kuruluşumuzun 9. yılında amatör ruhumuzu koruyarak, insana ve yaşama değer katan profesyonel projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.
 
Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bütün projelerde ilk önem verdiğimiz unsur hep "insan" oldu.
 
Bu nedenle müşterilerimizin istekleri bizim için çok önemli. Genç ve dinamik bir şirket olarak da "İnsanları Ev Sahibi Yapmanın" her aşamasında sunduğumuz hizmet kalitesi, onların rahatlığına ve mutluluğuna verdiğimiz önem ve vizyonumuz ile yeniliklere öncü olmamız insanların bizi tercih etmelerindeki en büyük etken.

Tel: 0212 322 2626
Fax: 0212 322 2030
Email: info@dogagayrimenkul.com
Adres: Sağlık Cad.. İde İş Merkezi No:13/16 Göktürk İstanbul / Eyüp

Doğa Gayrimenkul Projeler Haritası

Doğa Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer