|   |  Doğa Marin Yapı Firması
Doğa Marin Yapı

Doğa Marin Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 2

Doğa Marin Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Doğa Marin Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğa Marin Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğa Marin Yapı Hakkında

  Şirketimiz 1988 yılında şahıs şirketi olarak Caddebostan'da kurulmuş olup 2000 yıllarda emin adımlarla şirketleşme yolunda ilerlemiştir. Genellikle devlet ihalelerinde başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz , Yabancı ve yerli finans ortakları ile: 2003 yılı itibarı ile yap sat, taahhüt ve taşeronluğun  yanı sıra Özellikle Kemerburgaz Göktürk'te Toplu Konut Site projelerine ve 2013 yılında Bağdat Caddesinde Butik Konut Projeleri için yoğun çalışmalara  yönlenelerek son yılların en gözde ve güvenilir inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır. 
   
      DOĞA MARİN YAPI ; genç, dinamik ve tecrübeli ekibi ve ödüllü Mimarları ile yaptığı her proje veya üretimde gelişen teknolojiyi kullanarak her zaman daha iyisini üretmeyi ve  üretimlerinin referans olarak bundan sonraki projelerde de yol göstermesini prensip edinmiştir. Bu doğrultuda yapılan her üretimde biraz daha büyümeyi, gelişmeyi ve sektördeki  yenilikler de öncü olmayı, projelerinde nostalji ve medeniyeti birleştirmeyi, önce insan mutluluğunu benimseyerek müşterilerimizin beklentilerini yükseklere taşımayı  ilk hedefi olarak belirlemiştir.
     
     Her DOĞA MARİN YAPI  projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek sosyal yaşam alanlarından oluşur ve insanlara konut satmaz ‘’ sosyal yaşam alanları ‘’  sunarak doğal, güvenli, ve estetik yaşam alanları sunan  DOĞA MARİN YAPI  bu anlayışla konut branşları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Şirketimiz gerçekleştirdiği projelerde ‘’ DOĞA ve  MARİN PARK ‘’ tescilli  markalarını kullanmaktadır.

Misyonumuz
     Sağlam estetik konforlu fonksiyonel konutlarda lüks yaşam ve doğal yapılarda oturmak siz dostlarımızın en doğal hakkı olduğunun farkında olan DOĞA MARİN ailesi tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.
 
Vizyonumuz
     DOĞA MARİN YAPI Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider inşaat şirketi olmak ve dostlarımızın hayat standardını yükseltmek için emin adımlarla ilerler. "Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle,en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır."

Tel: 0212 319 7600
Fax: 0212 319 7600
Email: info@marinyapi.com
Adres: Büyükdere Caddesi, N0: 185 KANYON Plaza Kat:6 34394 Levent İstanbul / Şişli

Doğa Marin Yapı Projeler Haritası

Doğa Marin Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.