|   |  Doğa Şehircilik Firması
Doğa Şehircilik

Doğa Şehircilik

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Doğa Şehircilik, konut, ofis ve residence projeleri, Doğa Şehircilik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğa Şehircilik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğa Şehircilik Hakkında

HAKKIMIZDA
 
Yarım asırlık tecrübesiyle sektörün en güçlü firmalarından olan Doğa Şehircilik, güven ve kalitenin adresi olarak, birbirinden güzel projelere imza atmış bir şirkettir. Doğa Şehircilik, ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir. Projelerinde uyguladığı kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiği değeri her defasında kanıtlayan Doğa Şehircilik, yaşadığı dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçlamıştır. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandıran Doğa Şehircilik, sosyal sorumluluk projeleriyle de yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam etmektedir.
 
BAŞKANIN MESAJI
 
Yaşadığımız topluma değer katmak, çevreyi korumak ve ülkemizi her daim öne taşımak için yarım asrı geçen tecrübemizle sektöre ışık tutmayı hedefledik.
 
Hedefimiz doğrultusunda birbirinden farklı alanlarda birçok projeye Doğa Şehircilik güvencesini katarak yolumuza devam ediyoruz.
 
Doğa Şehircilik Yönetim Kurulu Başkanı olarak ben ve tüm çalışma arkadaşlarım; ikinci kuşak yöneticileri ile birlikte daha dinamik ve daha güçlü projeler geliştirmek amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir.
 
Projelerimizde uyguladığımız kusursuz kalite anlayışıyla, insan hayatına ve doğaya verdiğimiz değeri her defasında kanıtlayarak, yaşadığımız dünyaya hak ettiği değeri vermeyi amaçladık. Birçok tarihi yapıyı başarılı restorasyonlarla ülkemize kazandırıp, sosyal sorumluluk projeleri ile yakından ilgilenerek, içinde bulunduğu topluma değer katmaya devam edeceğiz.
 
Saygılarımla,
Yönetim KuruluBaşkanı
Kemal AYVACI
 
VİZYONUMUZ
 
İnşaat ve gayrimenkul sektöründe güçlü, saygın ve kaliteli firmalar arasında yer almayı hedeflerken; toplumsal değişim için gelişen teknolojiyi modern mimari ile buluşturan projeler üretip, çevreye zarar vermeden hayata geçirerek, yaşam alanınıza karşı bakış açınızı farklı değerlerle zenginleştirmek… 
 
MİSYONUMUZ
 
Projelerimizde öncelikle güven, kalite ve sağlamlığı sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmeyi amaçlarken; güvenilirliği koruyabilen, dinamik ve her daim kendini yenileyerek gelişen kuruluşumuzu daha da ileriye taşıyabilmektir.
 
YÖNETİM POLİTİKASI
 
Doğa Şehircilik olarak; değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz yönetim politikamıza göre hareket ederek hem çalışanlarımıza hem paydaşlarımıza hem de yaşadığımız topluma uygun olarak hareket etmeyi hedefledik.
 
Bu doğrultuda:
 
Doğa Şehircilik, tedarikçileri, resmi kuruluşlar ve toplum memnuniyetine de verdiği büyük önem doğrultusunda; etkili değerlendirmelerle sürekli değişerek ve yenilenerek projeler yaratır, hayata geçirir; müşteri şikayetlerini bu gelişim ve değişim oluşumlarına pozitif yönde yardımcı bir araç olarak kullanır.
Eğitimli ve kalifiye personel kapsamında daima;işinde yetkin, dinamik, tecrübeli, işini severek yapan, sorumluluk duygusu yüksek eleman seçimi yapar ve mevcut çalışanlarına sürekli yatırım yaparak personelinin eğitim kalitesini en üst seviyede tutar.
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği hassasiyeti kapsamındaki tüm yasa,yönetmelik ve kurallara bağlı kalarak; yangın, iş kazası,mesleki hastalık gibi maruz kalınabilecek risklere karşı yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek amacıyla; İş Sağlığı ve İş Güvenliği gereğince tedbirler alarak sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturur.
Çevre ve sosyal sorumluluk, Doğa Şehircilik için önemli bir gereklilik olduğundan; sektörü çerçevesinde faaliyet gösterirken,toplumun değer yargılarına ve kurallarına uyar, çevre kirliliğinin önlenmesi,atıkların geri kazanımı ve yeniden kullanımı teşviki ile tabiatın korunması hususunda yasa ve mevzuatlara uygunluğa özen gösterir ve içinde yaşadığımız dünyanın ekolojik dengesinin bozulmaması için adına yakışır bir sorumluluk içinde hareket eder.
Kurumsal İş Prensipleri doğrultusunda tüm çalışmalarını, uluslararası normlarda kabul görmüş ilkelere uygun şekilde yürütür. 
 
Saygılarımla;
Yönetim Kurulu Başkanı

Tel: 444 9 445
Fax: 0212 571 4142
Email: info@doga.com.tr
Adres: Yeni Mah. Kennedy Cad. No: 200 34200 Bakırköy Merkez İstanbul / Bakırköy

Doğa Şehircilik Projeler Haritası

Doğa Şehircilik Projeleri

Doğa Şehircilik Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.