|   |   |  Doğanın dinginliği Seramiksan ile yaşam alanlarında!

Doğanın dinginliği Seramiksan ile yaşam alanlarında!

Seramiksan, doğaya özlemin en çok arttığı yaz aylarında doğanın yansımasını mekanlarına taşımak isteyenlere özel bir seri hazırladı.

Doğanın dinginliği Seramiksan ile yaşam alanlarında!

 

Yazın hareketli ruhundan esinlenen Seramiksan, şehir hayatının koşuşturmasından yorulanlar için doğanın huzurunu mekanlara taşıyacak tasarımlara imza atıyor. Doğaya zarar vermeden doğanın huzurunu yazlık evlerine taşımak isteyenler stiline en uygun tasarımları seçiyor.

Seramiksan tarafından gövdesi renkli olarak üretilen serilerin de yer aldığı koleksiyon daha doğal daha gerçekçi tasarımlar sunuyor. Tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılan ahşap görünümündeki Sagano, Classwood, Linewood, Monte Verde, Daintree, Malmo, Riga, Form, Burn Wood, Oslo, Vista, Wooden, Deck, Sofa, Tayga, Wood Dream ürünleri su geçirmez, aşınmaya karşı dayanıklı yapısı, leke tutmayan, mikrop ve bakteri üretmeyen, uzun ömürlü kullanım özelliğiyle de mekanlara konfor getiriyor.

Mekanlara derinlik katan ahşap efektli karoların ebatları 30x180, 20x180, 30x120, 20x120 ve 15x90 cm olarak çeşitleniyor.

 

 

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Mobilya Trendleri Alarmı!
  Mobilya Trendleri Alarmı!

  Sonbahar yaklaşırken mobilyalarında 2018-2019 trendlerini yakalamak isteyenler için Bursa çıkışlı f2MsGrup Mimarlarından Figen Erdağ Demirtaş şu önerilerde bulundu;

 • Dekorasyonun en tamamlayıcı parçası: Sehpalar
  Dekorasyonun en tamamlayıcı parçası: Sehpalar

  Sehpalar hem tarzı hem de işlevselliğiyle mekânda dekorasyonu tamamlayan temel parçalardan biri olarak büyük role sahip. Sehpaların fonksiyonel olması kadar kullanılan diğer parçalarla uyumlu bir şekilde bir araya getirilmesi ise oldukça önemli bir detay. Hareketli ve sabit mobilya üretiminde adından sıkça söz ettiren Hotelya, sehpa seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair ipuçları veriyor…

 • 2018-2019 Mobilya trendleri
  2018-2019 Mobilya trendleri

  Sonbahar yaklaşırken mobilyalarında 2018-2019 trendlerini yakalamak isteyenler için Bursa çıkışlı f2MsGrup Mimarlarından Figen Erdağ Demirtaş şu önerilerde bulundu;

 • Lavabolarda monoblok dönemi
  Lavabolarda monoblok dönemi

  Günümüz banyolarının tanımı tümden değişti. Artık banyo tasarımlarında kendimizle baş başa kalmanın, arınmanın ve rahatlamanın altı çiziliyor. Bu değişimi en çok yeni nesil lavabolarda görüyoruz. Özellikle “monoblok lavabolar” banyolar için vazgeçilmez tasarımlar arasında yerini almaya aday.

 • Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor
  Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor

  Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi, yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.