|   |  Doğanlar Yatırım Holding Firması
Doğanlar Yatırım Holding

Doğanlar Yatırım Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Doğanlar Yatırım Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Doğanlar Yatırım Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğanlar Yatırım Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğanlar Yatırım Holding Hakkında

Doğanlar Yatırım Holding:
 
Ticari hayatına 1970’li yıllarda Baba Ali Doğan’ın Doğan Mobilya’yı kurmasıyla başlayan Doğanlar Yatırım Holding, seneler içinde istikrarlı bir şekilde büyüyerek, hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak misyonuyla ilerleyen ve farklı sektörlerde hizmet veren bir şirketler grubu haline gelmiştir.
 
Sadece ülke ekonomisi için çalışmakla kalmayan; sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, sağlık, kültür, sanat ve çevreye de büyük önem veren Doğanlar Yatırım Holding, aynı zamanda ihracat yapmayı sürdürdüğü 65 ülkeyle uluslararası ilişkilere de katkıda bulunmaktadır.
 
Farklı kıtalardan çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan Doğanlar Yatırım Holding, dünyanın en ileri standartlarına uygun ürün gamları ve bunu kanıtlayan çok sayıda kalite güvence belgesiyle Türkiye için inovatif ve küresel bir kurum örneği oluşturmaktadır.
 
 
Doğanlar Yatırım Holding, iddialı çalışmalarıyla, Türkiye'nin en büyük 100 grubu arasındadır. 10.000 kişilik bir aileye sahip Doğanlar Yatırım Holding, bu başarılı çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkılarına gururla devam edecektir.

Vizyonumuz 
Yönetilebilir riskleri olan tüm iş kollarında fırsatları, yatırıma dönüştürmek.

Misyon 
Grup şirketleriyle birlikte uluslararası ölçekte daha etkin bir grup haline gelmek.“İletişimin uluslararası gücüne inanan Doğanlar Yatırım Holding, benimsediği prensip ve ilkeler, sahip olduğu açıklık-şeffaflık politikasıyla; ticari faaliyetleriyle olduğu gibi iletişim faaliyetleriyle de tüm sosyal paydaşları için değer üretmeyi hedefler…” 

Değerlerimiz 
Doğanlar Yatırım Holding, istikrarlı büyüme ve sürdürülebilir kârlılık politikaları doğrultusunda, Biga’da doğup bugün uluslararası arenada faaliyet gösteren bir grup haline gelmiştir. Holding grup şirketleriyle birlikte, sadece ülkemiz insanına değil tüm insanlığa sunduğu hizmeti ve katkıları artırmayı istemektedir. Doğanlar Yatırım Holding’i geleceğe taşıyacak yapılanmanın ve ortaya konulan vizyonun esasında da bu hedef bulunmaktadır. 
 
Doğanlar Yatırım Holding, iş yapışını belirleyen temel yaklaşımları bir ilkeler bütünü olarak ortaya koymuş ve kuruluşundan bu yana bu ilkelere sahip çıkmıştır. Bu ilkelerin temel felsefesini “insana ve doğal hayata saygı” oluşturmaktadır. 
 
Doğanlar Yatırım Holding, kurumsal yapısından aldığı güçle; çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, iş ortakları gibi tüm tarafların holdingin paydaşı olmaktan onur duymalarına vesile olacak bir iletişim yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürür.
 
Ana Değerlerimiz;
Sıcaklık
Dürüstlük
Şeffaflık

Tel: 0212 280 2700
Fax: 0212 281 3879
Email: info@troypark.com.tr
Adres: Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.  No:42 Zincirlikuyu İstanbul / Şişli 

Doğanlar Yatırım Holding Projeler Haritası

Doğanlar Yatırım Holding Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.