|   |  Doğu Karadeniz Firması
Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 1

Doğu Karadeniz, konut, ofis ve residence projeleri, Doğu Karadeniz hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğu Karadeniz ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Hakkında

HAKKIMIZDA

1974 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Doğu Karadeniz, Ankara ve ilçeleriyle Kırıkkale ve Çankırı illerinde hizmet vermektedir. Doğu Karadeniz uzun yıllara dayanan tecrübesi, sağlam finansman ve rekabet gücü, yenilikçi ve ileriye dönük bakış açısı ile gelecek vaat eden bir şirket konumundadır.

Başta Phillip Morris Ankara distribütörlüğü olmak üzere Yudum, Elmacık Su, Freşa ve Capri Sun Meyve Suyu, Marmara Birlik, Balparmak, Tamek ve Tamek Meyve suyu, Bioblas, Billur Tuz, Levent Kimya, Pareks, Dardanel, Derby ve Tokai çakmak (Azmüsebat) gibi markaların distribütörlüğünü yapan Doğu Karadeniz, yerel ve ulusal marketlere lojistik hizmeti vermektedir. Çalıştığımız müşteri grupları arasında yerel zincir marketlerin tümü, Gimat toptancıları ve geleneksel kanal müşterileri yer almaktadır. Ankara’da zincir mağazalarla şube dağılımı bazında çalışılmaktadır. Zincir mağazalara sadece depo sevkiyatı yapan firmalarla kıyaslandığında Doğu Karadeniz şube sevkiyatlarıyla Ankara’da bu sektördeki kendi dağıtım kanalı ağının gücünü de ortaya koymaktadır.

Firma Künyesi

Kuruluş Yılı : 1974
Yeri : Şaşmaz/Ankara
Firma Türü : Limited Şirket
Toplam Alan  : 10.000 m2
Kapalı Alan  : 7.000 m2
Toplam Çalışan Sayısı : 112 kişi
Araç Sayısı : 98

Misyon & Vizyon

Çağın gereksinimlerine ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak, faaliyet gösterdiği alanlarda en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon belirleyen Doğu Karadeniz, Ocak 2007’de taşındığı Ankara-Şaşmaz’daki deposu ile yenilikçi yönünü gözler önüne sermiştir.

Geleceğe dönük vizyonu ile bölgesinin öncelikli ihtiyaçlarını saptama konusunda son derece doğru yaklaşımlara sahip olan Doğu Karadeniz, distribütörlük alanında gösterdiği başarıları, hizmet sektöründe de sürdürmeyi hedeflemektedir. Firmamızın prensipleri arasında daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat sayılabilir.

Telefon: 0312 278 5202
Fax: 0312 278 5208
Email: info@dogukaradeniz.com.tr
Adres: Bahçekapı, 2464. Sk., 06797 Etimesgut / Ankara

Doğu Karadeniz Projeler Haritası

Doğu Karadeniz Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.