|   |  Doğukan Yapı Firması
Doğukan Yapı

Doğukan Yapı

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 4

Doğukan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Doğukan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Doğukan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Doğukan Yapı Hakkında

Hakkımızda
Sürekli yenilenme içinde bulunan yapı sektöründe sahip olduğu tecrübeyle ilerleyen Doğukan Yapı, yeniliklere açık yüzüyle projelerine her gün yenisini eklemektedir. İşlevselliği ön planda olsa da estetik kaygılar taşıyan Doğukan Yapı projeleri, uzun yıllar sağlamlığın birer simgesi olacak biçimde inşaa edilmektedir. Doğukan Yapı üretim gamında yaşanabilir konutların yanında yeni iş sahaları oluşturacak iş merkezleri de yer almaktadır. Başkente yakışır konut ve iş merkezleri kazandıran Doğukan Yapı, insana verdiği değeri gösteren çalışmalarını da bu projeler dahilinde sürdürmektedir.

Her yaşta insanın rahatlıkla yaşayabildiği konutlar için özellikle yüksek yaşam standardına sahip bölgeler tercih edilmektedir. İş merkezleri projeleri ise yüksek iş getirisi potansiyeline sahip bölgelerde gerçekleştirilmektedir. Karmaşadan uzak düzenli bir şehir yaşamı sağlamak için ihtiyaç duyulan konut tarzını standart biçimde müşterisine sunan Doğukan Yapı, iş yerleri için ihtiyaca göre kolay çalışılabilir alanlar üretmektedir.
 
Kurumsal Hedef
 
Başkente ve başkent insanına yakışır konut ve iş merkezleri üreten ve zamanla kendini bu anlamda yenileyen Doğukan Yapı, residence gibi daha büyük projelerle adını duyurmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Konut ya da iş merkezi ayrımaksızın bir kimliği olan ve talep gören projeler üretmekte ve bu anlamda Türkiye’nin ilk tercihi olmak için çalışmaktadır. Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren bir firma olarak Türkiye’de olduğu kadar çevre ülkelerde de başarılara imza atacak olmaktan mutluluk duymaktadır. Güçlü bir şirket yapısı için gereken özgüven ve cesarete sahip Doğukan Yapı, bu özelliklerini koruyabilmek için sahip olduğu dinamiklerini ilk günkü kadar canlı tutmayı başarmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
 
Doğukan Yapı, en genel anlamda uzun yıllar tüm şartlara meydan okuyan kalıcı yapılar inşa etme sorumluluğu ile çalışmaktadır. Bu amaç, onun “sağlamlık” ve “güven” kavramlarıyla beraber anılmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar boyu yapı projelerinde sürdürülebilirliğin önemine inanan Doğukan Yapı, başarılı projelerin altında yatan en önemli özelliklerden biri olarak bu unsuru görmektedir. Bu nedenle malzeme, işbirliği ve sağlamlık konuları üzerinde ayrıca titizlikle durmaktadır. Uzun yıllardır ilgilendiği projelerde sorunsuz biçimde hizmet verebilmesinin temelinde de bu duyarlılık yatmaktadır.
 
Kalite Politikası
 
Gerçekleştirdiği tüm projelerde insan faktörünü önceliğine alan Doğukan Yapı, hayatı kolaylaştırma misyonuyla yapılar üretmektedir. Rutin şehir temposundan uzaklaştıran ve çevreye duyarlı projelere geliştirmektedir. Fonksiyonelliği ayrıntılara gizleyen Doğukan Yapı, genel görünümde estetik çizgilere ağırlık vermektedir. Özellikle kendi imzasını taşıyan konutlarda 7’den 70’e her yaşta insanın rahatlıkla yaşayabileceği konforlu alanlar inşa etmektedir.

İş sahası anlamında da çalışmayı kolaylaştıran iş merkezleri inşa etmektedir. Böylece zorlu ticaret yolunda yatırımcının çabalarına destek olmaktadır. Konut ya da iş merkezi çalışmalarında her zaman Doğukan Yapı standartlarını gözeten firma, insanı olduğu kadar yeşili koruyan yapılar üretmektedir. Bu çabasıyla da insana ve doğaya verdiği değerle rakipleri arasındaki farkını bir kez daha ortaya koymaktadır. Doğukan Yapı, kendi bünyesinde olduğu kadar alt yüklenici firmalarda da aynı kalite politikasına uyumluluk özelliğini aramaktadır. Böylece sektördeki güvenilir marka imajını sağlam temeller üzerine oturttuğu fikrini bir kez daha kanıtlamaktadır.

Tel: 0312 480 0300
Fax: 0312 480 0340
Email: info@dogukanyapi.com
Adres: Balgat Mahallesi 1419. Sokak No: 12/2 Ankara / Çankaya

Doğukan Yapı Projeler Haritası

Doğukan Yapı Projeleri

Doğukan Yapı Haberleri

 • West Gate "Platinum" Kapısını Açıyor
  Doğukan Yapı

  West Gate "Platinum" Kapısını Açıyor

  Ankara - Başkent'in en gözde lokasyonlarından Eskişehir yolu üzerinde geçen yıl inşaat çalışmalarına başlanan ve büyük ilgi gören West Gate Rezidans Projesi'nin üçüncü ve en özel etabı olan "Platinum"...

 • West Gate 133 Bin Lira'ya
  Doğukan Yapı

  West Gate 133 Bin Lira'ya

  Ankara'da hayata geçirilen West Gate projesinde 707 residence daire mevcut. 3 blok halinde yükselen proje Çankaya'da 5 etaptan oluşuyor.Doğukan Yapı imzasıyla hayata geçirilen West Gate Residence'ın a...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.